30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - mrfelix

Stran: [1] 2 3 ... 7
1
O Andrejovi je známo, že kopíruje všechna marketingová řešení, která jednou zafungovala. Holan se toho prostě bojí... :-)

2
Ale prd.
Vy teď udělejte všechno proto, abyste to ještě hezky rozehráli.
Zkuste najít důvody, pro které by se mělo konat ústní jednání (např. nějaký svědek) a úřadu to hezky zašlete.
Zkuste po úřadu požadovat doplnění spisu o to a to.
Samozřejmě to chce znát spis.
Mělo by dostačovat, že vaše požadavky na konání ústního a na doplnění spisu pošlete dřív, než on rozhodnutí vypraví. Mělo by být jedno, že jste tuto lhůtu promeškali, protože definitvní deadline by mělo být až vypravení rozhodnutí z úřadu.
A uvažte, že šéfka přestupkového může být zrovna na dovolené, takže je možná ještě týden. Co tam třeba zajet a zaklepat na různé dveře oddělení přestupků, kdo všechno tam není?

Pokud jde o kejhák, je vhodné spojit síly s odborníkem.

3
1. skoro bych si tipnul, že poznávám město. Byť cyklostezka u vody  a lávka na konci ulice je asi v každém městě. Ale náčrtek sedí i na situaci u nás. Mění se tam asfalt za dlouhý pás z kamenných kostek?
2. Zřejmě vás někdo nabonzoval.
3. Za zákazem se prostě parkovat nesmí.
4. Těžko říct, kdo tam to vaše auto zaparkoval. Lépe to vůbec nikomu neříct.

4
Ve videu nevidím ohrožení jiných účastníků provozu ani jejich majetku.
Trochu riziková je ta pravotočivá a dál nevidíme, zda náhodou někdo nebo něco nestojí v křovích u opěrné zdi.
Pokud to shrnu, fízli jezdějí jako průměrný velmi chvátající pirát, což mě nepřekvapuje.


5
Potřebuji poradit - rychlost / Re:překročení rychlosti o 4km
« kdy: 03 červenec 2018, 19:49:16 »
U těchto případů je před cajty nejlepší mlčet. Mlčet.
Né žádné: "Do správního. Tohle chci dát do správního řízení!"
Prostě mlčet. Pak říct jedno "Ne!"a znovu mlčet a na pokyn policisty odjet. A na úřad nepřijde nic.

6
Potřebuji poradit - rychlost / Re:překročení rychlosti o 4km
« kdy: 02 červenec 2018, 10:21:13 »
Kolik činí chyba měření při 30km/h? 3km/h? Takže 34-3=31. Pirát porušil o 1 km/h a na 50/52kmh je judikát, že je to málo.

7
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Neschůdný chodník
« kdy: 28 červen 2018, 10:58:38 »
A co čekáte za odpověď? Doložil bych fotem chodníku, fotem obuvi, pokud to tak je, tak to tak je.

8
Vidím video. Police car zde jede podle údaje v rohu kamery 30 km/h. Pachové při ÚJ tvrdili do 20 km/h - první zněvěrohodnění. Zároveň se zde na dvě vteřinky mihne pirát, ale protože přijede zprava a odbočuje vlevo směrem na polískár, tak je celou dobu schovaný na A sloupkem svého vozu a není vidět vůbec nic!

Napište to do odvolání. Jak je možné, že něco viděli, když na videu nic vidět není?

Zároveň polískár pokračuje v jízdě, skoro bych řekl, že ohrozí chodkyni, otočí se v křižovatce. Maják je off, siréna off, to je ve videu napsané. Skoro bych řekl, že jedou jak prasata, ale tak hrozné to není. Jedou jen jak PPLka.

Dejte blanketní odvolání a začněte psát, dejte koncept sem nebo do zprávy, přečtu si ho.

koncept:
1) chybné dokazování skutku, který se nestal.
Popište, jak to bylo, od začátku do konce.

2) Lživé výpovědi policistů
Popište, co řekli při ÚJ a jak je to v rozporu se skutečností.

3) Materiální aspekt, pěkně vám to tam na Új řekli, že jste nikoho neohrozil, vy musíte vybruslit z toho, že ani společenská nebezpečnost to není.


9
Odvolání má vždy smysl, protože je zadarmo, a je to škola úředního života!!!! Zkušenosti, které jsem získal v jednom svém neúspěšném odvolání mi od té doby slouží ve veškerém úředním styku, třeba i na stavebním úřadě, na správě sociální zabezpečení, není třeba jen dopravně přestupovat.

Svého druhu je to i osobnostní rozvoj, kurz sebelásky a asertivity. Víty vy vůbec, kolik tím ušetříte, že si takový kurz zařídíte za cenu pokuty, kterou byste zaplatil tak jako tak?

10
Děkuju převelice.
Je to zvláštní, bylo to tak už ve znění z 1.1.2016, přitom jsem vnitřně přesvědčen, že to byla právě ta hranice křižovatky.

Logicky z toho ale takto vyplývá, že když je v obci komunikace s křižovatkami a za každou je B20a "70", tak vždycky na začátku křižovatky by měl řidič jet pade a teprve u značky zas víc. Je to divný!

11
Ještě jednou jsem to nastudoval.
V uvedeném případě chyběl ve spisu doklad, který by uváděl, že "důkazy byly čtením provedeny". Respektive jakýkoliv doklad o provedení důkazů. Nějaký papír tam byl, ale ten obviněnému, ani SO2 nestačil.

Dále tam chybalo odůvodnění společenské nebezpečnosti a SO2 to také uznal, byť asi jen jako podpůrný argument, hlavní byl ten výše.
Proč se na to nepodíváte, je to furt poslední WIN.

12
Chápu to tak, že pozemek je veřejnou komunikací, po které může jezdit a chodit, kdo chce. Není důvod ji mít pronajatou.
Je to úplná blbost!!!!

Ohledně toho, co je a není komunikace také doporučuji vyhledat stanoviska ombudsmana ještě z doby, kdy to byl Motejl. Vzniklo tam ohledně účelovek pár dobrých stran textu.

13
1. Velice mě pobavila formulace prvnícho PACHa "...vizuelně na nás koukal...". Mozkové myšlení reloaded!
2. Rozhodně v odvolání využijte formulaci. "Nejel jste nebezpečně, nikoho jste neohrozil." a také konstatováním, že jízda byla rychlostmi okolo 10-20 km/h, někde je to tam řečeno, byť nechápu, proč by někdo jezdil tak pomalu po běžné místní komunikaci.
3. Jak to bylo a nebylo s telefony a co jste vlastně poté příslušníkům ukazoval, vlastně ze spisu nechápu. Podstatné je, že jste už přímo na ústním nikoho neznevěrohodnil, nebylo přímo na ústním řečeno nic o držení holícího strojku, tikajících hodinek, ani namočeného kapesníku. To je blbé.

Nemáte tedy teď už konečně pro odvolací správní orgán nějaký pravdivý pro vás vyviňující příběh o tom, jak to celé bylo? Pokud ho nemáte ani teď, tak co vlastně chcete?

Není tedy možné, že jste se vizuelně koukal na pachy a přitom se jiným než záznamovým a hovorovým zařízením drbal na spánku? Pokud ano, bude pro vás přitěžující, že jste to už nenapsal SO1 před vydáním rozhodnutí, nuž nyní je poslední možnost.

Co je na tom videu? Je tam vidět, jak něco policajtům vysvětlujete o nějakém zařízení a co přesně? (Nepotřebuji znát odpověď, spíš si to zodpovězte sám.)

14
protože zákaz končí křižovatkou, a nikoli jako dříve vzdálenějším okrajem křižovatky.

Můžete k té změně, prosím, uvést více? V 361/200 to nevidím...

15
Ve WIN je momentálně jeden případ Židlí vyhraný na nezdůvodnění.

Stran: [1] 2 3 ... 7