30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - sunset

Stran: [1]
1
Potřebuji poradit - rychlost / Re:63 km obec, PČR
« kdy: 12 Prosince 2013, 11:59:25 »
Na místě je předjíždění možné, je to konec té zahrádkářské kolonie na okraji města.

2
Potřebuji poradit - rychlost / Re:63 km obec, PČR
« kdy: 11 Prosince 2013, 18:34:35 »
Bohužel mě vyfotili a hned zastavili, na místě, kde je vedle cyklostezka, chodníky a zahrádkářská kolonie. Místo, kde se nikdy nic nestalo a nikdy tam nestávali. Podezření ve mě vyvolala nabízená pokuta 100,- na místě, to není moc normální a nejspíš v tom je nějaká chyba, kterou fízl jasně věděl.

Ve spise je oznámení přestupku, úřední záznam od chlupatýho, původní protokol bez mého podpisu, fotka (vzdálenost 125,6 m, laser), ověřovací list MicroDigiCam LTI, osvědčení fízla o školení, určení osob ve správním řízení a výpis z registru řidiče.

Fotka je evidentně z ještě většího úhlu než jsem myslel, cca 20-25 stupňů. Tady (http://www.atstelcom.cz/pdf/cert/certifikat_mdc_lti.pdf) píšou, že měřící úhel je 0°, znamená to, že je měření neplatné?

3
Potřebuji poradit - rychlost / 63 km obec, PČR
« kdy: 11 Prosince 2013, 11:14:36 »
Ahoj, lapli mě státní čerti, jak jedu v obci 63. Na fotografii je zřetelně vidět za mnou asi 3 m dodávka. Jak se díváte na možnost rozporovat měření z důvodu nejasnosti, který automobil je vlastně zachycen na fotce? Dále - mohu tvrdit, že jsem vyfocen těsně poté, co jsem předjížděl dodávku, která ovšem při předjíždění přidala a bránila mi v bezpečném dokončení manévru? Díky předem, další info dodám, až zajdu na magistrát podat odpor.

Stran: [1]