30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - t4455

Stran: [1] 2 3 ... 148
1
hh - Ano, vyjádřil jsem se blbě, chtěl jsem se zeptat zda se bývalý spolupracovník mohl vůči firmě dopustit nějakého (úmyslného) trestného činu když jde o tak vysokou částku (protože vím že to bylo úmyslné) což jste asi pochopil, stačilo napsat že nikoliv, že je to možné vymáhat klasicky jako každej jinej dluh ale rejpnul jste si, což beru jako trest za svou blbě položenou otázku, v pořádku.

opas - Podepsal že veškeré příchozí pokuty, výzvy apod. budou hrazeny firmou a po něm následně vymáhány, čímž dle mého názoru souhlasí s tím že se nebude moct obhajovat.

2
Firma X má pronajato několik vozidel z půjčovny (tato půjčovna platí výpalné za rychlost ihned a vymáhá je po nájemci, tedy po firmě X) firmě přišli faktury na vysoké částky (nad 10 000 kč) za rychlost na auto které měl na základě smlouvě o spolupráci bývalý spolupracovník.

Firma se s tímto člověkem nerozešla zrovna v dobrém a potřebuje z něj nyní dostat peníze za tyto pokuty. Je to klasickej nemajetnej socka s trvalým bydlištěm na úřadě kterému se samozřejmě nechce platit. Firma X má pokuty ve smlouvě ošetřené stejně jako půjčovna, to znamená že je zaplatí a pak vymáhá po nájemci. Peníze tedy bude nutné asi vymáhat občanskoprávní žalobou. Firma X by ale ráda nějakou odplatu, EDIT: je možné vydat se nějakou trestněprávní cestou protože firma ví že se dotyčný těch přestupků dopustil schválně před svým odchodem, mohl se dotyčný dopustit nějakého trestného činu vůči firmě?


3
Nedopravní tématika / Re:Autovrak - přisvojení
« kdy: 14 Listopadu 2019, 11:32:04 »
Čištění ulic neřeší nic, dokonce ani modré zony které tam vzniknou třeba po dvou letech stání vraku na stejném místě. Odtahová mafie ví že majitel může být mrtvej nebo dluhovec ze kterého nic nekápne a proto dělaj že je neviděj.

4
Nedopravní tématika / Re:Autovrak - přisvojení
« kdy: 14 Listopadu 2019, 10:54:13 »
gumidos - To jste si asi spletl vlákno ohledně přepisu vozidel, mikeman podle toho co píše nezná RZ vozidla, skutečného majitele ani majitele v registru. Navíc nevím jak to souvisí s krádeží vozidla kterou dle mého navrhuje opas.

5
Nedopravní tématika / Re:Autovrak - přisvojení
« kdy: 14 Listopadu 2019, 08:57:21 »
opas - Auto má vlastníka zapsanýho v registru, zda má nebo nemá RZ je irelevantní, vlastník může sedět třeba v krimu a po návratu ho třeba bude chtít zpět.

Podle Vaší logiky si můžu vybrat libovolné auto na ulici (sám se rozhodnu zda se jedná o vrak nebo ne) odvést si ho a říct že mi ho vlastník dal a odmítnout říct kdo je vlastník. Pokud se jedná o nález věci jste povinen to oznámit, odevzdat a můžete se domáhat nálezného.

Mám před barákem tři vraky, chčije z nich olej (hasiči zasypali sorbentem) nemaj značky, jsou odemčený a stojej tam dál a zabíraj místo. Jako jediná varianta mě napadá odtlačit auta do prostředka ulice aby byly překážkou v provozu a byly odtažený. Nadruhou stranu nechci vystavovat vlastníka placení za odtah a parkovný když nevím v jaký je situaci.

6
Nedopravní tématika / Re:Autovrak - přisvojení
« kdy: 13 Listopadu 2019, 22:40:23 »
Už pár let jezdím kolem jedné ruiny, nemá ani číslo popisné na fasádě, ani za oknem, hodně sousedům se to nelíbí ale spoustě lidem by se líbil ten pozemek, asi zavolám na fízly že jsem to vlastně našel a pokud se nepřihlásí majitel tak je to moje.

7
Zlodějské modré zóny a vůbec jakékoliv zpoplatněné stání na veřejných komunikacích tu asi nikdo neobhajuje. Nikdo tu ani asi neobhajuje piráty kteří mají za svojí krátkou existenci v Praze asi nejmenší vliv na ten bordel v dopravě co se tu za posledních pár let stal ale to neustálý prosazování doktorů a hasičů do pozic bohů protože dělají svojí práci a jsou za ní dobře zaplacený stále nebere konce.

8
On ten pacient už umírá ale asi pár měsíců, jinak by se volala záchranka ne?

Doktoři ať si při své výdělečné činnosti platí parkování stejně jako všichni ostatní co tam jedou pracovat a musí taky platit (instalatéří, malíři, týpci od kabelovky apod.).

9
Čím ji vyvolal? Tím že si koupil pozemek?

10
Sorry, ale já si myslím, že nějak jsi protistranu k tomu útoku vyprovokovat musel, přece na tebe nezaútočil jen proto, že jsi jel levým pruhem? Neproběhlo tam ještě něco? Troubení, blikání, ...?

I kdyby troubil a blikal tak to bylo oprávněné a není to důvod kvůli tomu někoho napadnout, samozřejmě tvý kolegové fízlové z Plzně (stejně narušený jako ty) jsou vyjímka, pro ty je to normální

11
Mě a řidiče z druhého auta, který mě napadl
Vzhledem k tomu, že pravděpodobně netuší, o koho se jedná, bude se jim dost špatně předvolávat.

Zjistit řidiče firemního auta je pro fízly snadnější než si myslíte, něco jinýho je samozřejmě úřad. Fízlové si klidně předvolají jednatele firmy, vyžádají si knihy jízd apod..

12
Bez tý lékařský zprávy nic moc. Stačí aby tam bylo napsáno že máte modřinu a hned jste v lepší pozici. S největší pravděpodobností to skončí jako přestupek proti občanskýmu soužití.

Otázku zda to má smysl řešit si musíte zodpovědět sám, bude vás to stát nějaký čas a dotyčný dostane max. pokutu.

Takové situace, pokud chcete řešit, máte řešit hned, to znamená zavolat fízly a jet za ním dokud nepřijedou fízlové, dotyčný mohl třeba být nalitej...

13
Blbý je pokud tam zrovna nikdo nejede a není se včas za koho schovat  :)

14
Ano, dá se nalepit těsně za kamion nebo autobus a kamera vás nezachytí

15
Komerční služby, advokáti / Re:www.nezaplatim.cz
« kdy: 20 Října 2019, 20:16:44 »
Problém ale je že podle obchodních podmínek jste povinnen zaslat veškeré písemnost které obdržíte od parazitů z úřadu. Pak by jste třeba obdržel odpověď že se to zatím nebude řešit dokud nepřijde další písemnost, neznamená to ale že takové písemnosti budete ignorovat dle svého uvážení, to už je na posouzení druhé smluvní strany.

Informace od nezaplatím byla asi v tom duchu že se to bude ignorovat, nikdo Vám ale asi nepsal že nejste povinnen takovou písemnost přeposlat po doručení.

Stran: [1] 2 3 ... 148