30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - opas

Stran: [1] 2 3 ... 188
1
No hlavně co máš dělat v případě že jsi ráno ještě zaskočit na střelnici a nitrokouř smrdí z hadrů i za roh :-D

2
No tak argumentovat že žádný přestupek se nestal, tedy provozovatel nemá za co odpovídat. Navrhované důkazy ovšem nebyly provedeny, protože přikládáte vlastní kopii manuálu a uvádíte toto "..."

3
Proto byl můj první příspěvek ve smyslu že toto by mělo být ošetřeno smluvně. Aby bylo jasné zda bude udán řidič nebo zaplacen odpustek.

4
Tak tak. Odpustek není pokuta, ale poplatek za neřešení. Správný postup je udat řidiče, ať si to vyřeší.

5
Na druhou stranu záleží na tom, co se "pokutou" myslí. Pokud například určená částka pak by mělo být specifikováno ve smlouvě co se s ní bude dít.

6
Ještě projde, když třeba v 8 ráno nemá kotouč na parkovišti 7 - 19 max 2 hodiny, protože vyznačenou dobu parkování překročiti nemohl a tedy hledat kotouč nemá význam.

7
Nedopravní tématika / Re:Bazarní Buzny - u koho jo.
« kdy: 13 Září 2019, 10:07:06 »
Jo, je potřeba vědět co člověk chce. A třeba měřák tloušťky laku je povinná výbava. Já mám zásadní podmínky typu
- nebourané sloupky, prahy a střecha, např. jeden blatník nevadí
- po prvním majiteli, musí být FO, nikdy firma
- benzín

Pak už je mi to jedno, ale spíš preferuju korejce, protože stočit a nafejkovat oktávky umí každý, ale u exotik to lidi neumí a VAG na to nefunguje :-D

8
Dá. Je nutno namítat že ve spisu bylo původně ještě vaše podání vysvětlení (nebo něco jiného) ale to někam zmizelo. A nelze zjistit co ještě zmizelo, proto je celé řízení bez spisu nepřezkoumatelné.

9
máte nějaké důkazy? Video, svědectví, apod. ?

10
Já bych použil k obraně fakt že spis je zjevně vedený špatně a tedy nepřezkoumatelný. Nelze dohledat co dalšího by v něm mělo být a není.

11
Nedopravní tématika / Re:vesmir
« kdy: 10 Září 2019, 15:35:31 »
ja myslim ze uhyba ten koho to vic sere :-D

12
namítnout to ale lze v každém případě - nejlépe do odvolání a doložit vyfocením značky :-D

13
Jiné / Re:[WIN] Jizda v zakazu vjezdu
« kdy: 08 Září 2019, 13:02:34 »
optimalni je pdf. Dekujeme

14
Jenže je potřeba rozlišit regulaci českou a evropskou. Banky standardně vykazují dvojmo, jednou do ČNB a jednou do ECB (respektive sběrnému místu).
ČNB tím pádem nic netuší o zahraničních účtech.
Navíc o tom co, jak a kam se reportuje nic netuší ani většina běžných pracovníků bank protože reporty jsou roztříštěné po celé bance. Zvlášť se reportují běžné účty, zvlášť akcie a ještě bokem jdou třeba derivátové FX obchody.
Reulatorní reporting primárně slouží pro kontrolu bank (reportů je mraky a musí na sebe sedět jinak začnou pršet zvědavé otázky), za druhé pro indentifikaci praní špinavých peněz v řádech nikoli nepatrných (miliony eur a více).
Nikdo nepočítá s tím, že ECB bude vykazovat nějakému podržtaškovi ze Šlapanic kde všude má nějaký človíček účty.

15
Spravny postupje spravni zaloba.

Stran: [1] 2 3 ... 188