30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - kekle

Stran: [1] 2 3 ... 8
1
Potřebuji poradit - přestupek mimo ČR / Re:Rychlost Maďarsko
« kdy: 03 Května 2021, 13:48:44 »
No, možná trošičku více ale 100% do 70 km/h. Na místě se mnou vubec nikdo nebavil opsali doklady strčili mi papír v maďarštině, ten jsem nepodepsal protože byl maďarsky a jel sem dál. Do CZ přišlo jen tento papír nic víc. Adresa v ČR žádné cízí jméno.

2
Potřebuji poradit - přestupek mimo ČR / Rychlost Maďarsko
« kdy: 03 Května 2021, 12:08:43 »
Dobrý den,
V Maďarsku naměřen autem od rendőrség. V obci jsem jel cca 60 km/h, ztotožněn-(popletl jsem si doklad op a předložil jim nepatný , který byl v čr nahlášen jako zničený) na dokladu byla stará adresa kde nejsem už 4 roky. Teď na adresu přisel doporučeně dopis, který převzala moje sestra. Dopis je celý v Maďarštině. Co dál Ignorovat ? Nebo napsat žádost o dopis v češtině?

Děkuji.
 

3
Zaplaceno, lost . prosím o uzamčení.

4
Potřebuji poradit - přestupek mimo ČR / Re:Rychlost Kassel
« kdy: 03 Května 2021, 11:50:14 »
Můj postup byla ignorace, stavěn několikrát v Německu a to i zelenými celníky. Domů nikdy už nic nepřišlo. Nikdo nic doplatit nechtěl.

5
Ano, doplňuji.

6
je to projeté, prosím admina o uzavření.

7
vyřešeno, prosím uzavřít.

8
Potřebuji poradit - ostatní / Manuál do auta
« kdy: 21 Září 2020, 17:39:43 »
Ahoj, dávám do kupy pro manželku něco jako manuál co dělat kdyby byla konfrontována jakoukoliv (sousedskou)hlídkou. Vycházím z road-fens manuálu a hlavně z zákonu o PČR. Jen mi dělá problém to nějak přehledně sestavit co je použitelné ve většině situací.Tak mě napadlo zda už někdo něco takového nedělal, nebo jestli něco už není na foru a já to jen nemohu najít. děkuji za navedení.

9
Kde tam měřili ? jezdím tam každý den na Varšavu a ještě jsem tam nikdy nikoho neviděl. Nevím proč, ale z Polska mi nikdy nepřišla žádná pokuta. Ať už mě vyfotil ten žlutý stacionární radar, jednou i fýzl. Asi mají rádi Čechy.

10
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Francie, mám práskat?
« kdy: 26 Února 2019, 21:06:53 »
Jednoznačně ano, naznačil jsem jí aby nepředjížděla ( chtěl jsem zamezit nehodě) Vzdálenosti jsou ok do doby než mi tam vjela ona... museli byste viděl chování před videem.

12
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Francie, mám práskat?
« kdy: 26 Února 2019, 19:52:18 »
Opilost jsem detekoval podle chování, stará C4 určitě nevyvolá závist, dal jsem to na youtube odkaz je dole, kdo chtěl bych tě vidět jak by sis zlepšoval karmu kdyby si seděl v té c3 v protisměru. Spíš mne zajímá zda policie video bere jako důkaz k zahájení nějáké činnosti. vím že to je banalita,jen mne zajímá váš nazor. Tak ze mne nedělejte hned udavače..

Kód: [Vybrat]
https://www.youtube.com/watch?v=vSctJa4nNcs&feature=youtu.be

13
Potřebuji poradit - ostatní / Francie, mám práskat?
« kdy: 26 Února 2019, 19:01:09 »
Zdravím, jsem teď služebně ve francii, na silnici opilá řidička málem smetla auto v protisměru, předjížděla přes dvě plné a pak mně vybrzdila. vše mám na autokameře, ptám se na morální stránku, mám stím záznamem jít zítra na policii tady ve Francii? nebo se na to mám vykašlat ( žádná škoda nevznikla) A myslíte že by to řešili nebo by to hodili do koše? Na záznamu je čitelná spz.

Děkuji za názory.

14
Potřebuji poradit - přestupek mimo ČR / Re:Rychlost Kassel
« kdy: 09 Června 2018, 19:40:17 »
Takže jaký byste zvolili postup ? ignorace?

15
Potřebuji poradit - přestupek mimo ČR / Rychlost Kassel
« kdy: 16 Dubna 2018, 17:59:38 »
Dobrý den, zatím jsem nechal přestupek plavat, ale teď mi něco zvoní doporučeného z ciziny na poště tak mi to vrtalo hlavou.. no radši to tady nahraji.

No nechápu kdo je svědek jako Hüther, ale myslím si že ta částka je  docela pálka...

myslíte že jsem měl reagovat jinak? k dopisu mi ještě přišel práskací papír, tak v češtině..

Omlouvám se za kvalitu..

Stran: [1] 2 3 ... 8