30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - KAY

Stran: [1] 2 3 ... 6
1
Termín na odvolání jsem už prošvihla. Ale třeba bude něco nového :-)
Navíc je "v očekávání" moje známá, kterou jsem zastavila v rozletu a za kterou jsem byla nahlížet do spisu/ů.
Tak uvidíme :-) :-) :-)

2
Ještě mám jeden dotaz. Mimo jiné proto, že se ve všech těch svých cacncech evidentně vyhýbají pojmu " zastavení vozidla" a snažili se to co nejvíc zamotat a znepřehlednit. A také proto, že Magorstát to údajně neuznává, stále tvrdí, že je to přestupek (byť z nedbalosti) a provozovatelům porouchaných vozidel, prý účtuje nějaké částky za nedovolený zábor, či co, podle toho za jakou dobu se provozovateli podaří nepojízdné vozidlo odstranit. Má s tím někdo zkušenost?
Já už se odvolávat nebudu - vánoce na krku, takže už může být celé oddělení, co na tom pracovalo v klidu, ale stejně trvám na tom, že to přestupek nebyl.

Takže všem ještě jednou moc díky. I proto, že díky Vaší pomocí jsem si to mohla i užít 🤗

3
A ještě ten elaborát z Magorstátu - nevešel se

4
Před tím ještě přišlo pokračování řízení a předvolání k podání vysvětlení. Tak jsem se těšila, že ho konečně podám 🤣 . Dokonce jsem i měla volno po noční. A když jsem tam dorazila, tak mi můj pan úředník řekl, že se taky připravoval, i otázky si na mně připravil, že na tom pracovalo celé oddělení... A jak to tak studuje a studuje, zjistil, že v tom řízení, co mu nařídil Magorstát, nemůže pokračovat, protože to je promlčené (už zase 🤪). Prostě, ani Magorstát to nestih! No stejně to bylo jedno. Snažil se to jednání sice zrušit, abych nejezdila, ale poslal mi to mailem to ráno někdy po 7:00, když už jsem byla na cestě a nebyla na mailu . Slíbil, že hned dneska (tehdy) sepíše a pošle zastavení z důvodu promlčení, a že tam nebude nic z toho, co se mi nelíbilo v tom minulém. Jenže "hodný" úředník (možná) míní, a zlá Kuběna (zřejmě) mění. Jsou tam skoro stejné, ba možná ještě větší bláboly než v tom prvním. Skoro se mi chtělo zase odvolat ....
Ještě, aby to bylo komplet Oznámení o pokračování řízení

5
Ani jsem nečekala, že se tím bude Magorstát zabývat, ale on dokonce taky jejich pochybení potvrdil 😋 . Takže v příloze posílám ten jejich elaborát. Dalo mi práci to zmenšit, tak to snad bude OK.

6
Jenže mají zřejmě ňejakou chybku v komunikaci mezi podatelnou a kanceláří, takže Magorstátu poslali jen to blanket ní a tvrdili, že jsem to neodůvodnila. Takže jsem to své odůvodnění spolu se všemi doručenkami a stížností poslala taky rovnou na Magorstát.

7
Tady je moje odůvodnění odvolání

8
Zdravím, tak opět ukončeno a opět, již po druhé se jim to promlčelo. Toho prvního si nejspíš ani nevšimli 😁
Postupně naposílám vše, co proběhlo.
Takže jsem to vydržela, počkala jsem na jejich Výzvu k doplnění podání (= odvolání) a podala jsem odůvodnění odvolání.

9
Díky, tisknu a beru s sebou :-)
Kay.

10
Zdravím,
tak jsme byly projet celou oblast a na všech vjezdech na "okružku" zóna  (30km a zákaz stání). Takže tudy cesta nevede.
Ty paragrafy ve vyhlášce jsou fakt nejednoznačné. To určitě zkusíme.
Teď mně čeká nahlížení. Půjdu tam místo paní já. Chci tam zatím kouknout na fotky a GPS, jestli něco nebude pokračující přestupek, nebo tam nebude nějaká chybka (třeba jen jedna fotka :-) ).
Mám 2 dotazy:
 1/ Musí být ta plná moc pro mne úředně ověřená?
 2/ Spisy asi zatím nebudou (ale až budou bude jich asi 20 jedna výzva ještě leží na poště).  Problém je, že je řeší 5 parazitů. Mám se v tomhle případě nějak ohlásit, aby byly všechny "spisy" pro mně připravené na jednom místě ? A komu? Nějakému vedoucímu odboru? Nerada bych lítala celý den po kancelářích a čekala, až mi to každý z nich vyhledá. I tak to bude trvat, než to nafotím ...

Díky. Kay.

11
Co se zýče toho parkování, tak se jedná o oblast Proseka, kde v centru oblasti jsou rodinné domky a všechny ulice mířící do tohoto centra RD jsou na vjezdu označeny minimálně značkou zákaz vjezdu s dodatkovou tabulkou mimo dopravní obsluhu. V té ulici, kde se stojí, je ještě navíc kromě zákazu vjezdu i značka zákazu zastavení - ale jen na té straně, kde se nestojí. Jednosměrka to sice není, ale i když se do ní vjíždí z druhé strany, kde žádná značka není, musí se vždy do té centrální části  mezi domky vjet nějakou ulicí z okružky tvořené asi 3 ulicemi - a z nich jsou vždy všechny uličky na vjezdu osazeny značkami zákazu vjezdu s dodatkovou tab. mimo dopr. obsl..
A do té okružky zase vede paprsčitě několik ulic, které jsou všechny na začátku označeny začátkem zóny (IZ8a). Takže první křižovatkou je vždy vjezd na tu okružku (odkudkoli) a minimálně druhou křižovatkou je vjezd do té dotčené ulice, nebo ještě několik dalších křižovatek, pokud by se do ní vjíždělo z druhé strany.

12
Uvidíme, kolik jich seženeme 😁. To se mi taky líbí víc než jeden.
V příloze 3x odvolání a jedna z výzev. Magistrát je má takové miloučké. Sloučit se mi to podařilo, ale je to trochu na přeskáčku. Zatím je nejvíc těchto umístění, ale je tam (zatím) jedno i před domem, který tam není ... . Uvidíme, co bude v těch dalších.

13
Bohužel už letos. První přestupky v únoru 2022.

14
Má smysl rozdrobit to na víc různých řidičů?

15
Tak přišlo dalších 9 (zatím), takže jdeme do toho 😤
Během dne sem nafotím výzvu i odvolání.

Stran: [1] 2 3 ... 6