30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Otto

Stran: [1] 2 3 ... 82
3
Tak dodávkář nemůže uplně předpokládat, že ten tydýt co ho vidí kilometr ve zpětným zrcátku jede dvěstě. A pokud jedu jak závodník, tak musím předpokládat, že mi tam může někdo v dálce vjet

Já když jedu rychleji (180+) tak s tím pochopitelně počítám, ale vždycky mě nasere ten podivný syndrom, že se nějaké auto vleče za kamionem cca 90 několik km a jeho řidič si usmyslí předjet kamion až ve chvíli, kdy už mám vyhozený blinkr a jsem kousek za nima v levém. Nějaká nemoc, deviace nebo nevím, co :-(

4
Ja to nechapu. Taky mi casto nejaky idiot vjede tesne pred auto a ja musim prudce brzdit. Taky me stve, kdyz za nekym musim cekat az predjede. Take nenavidim dva kamiony jedouci vedle sebe nekolik minut. Obcas se vztekam, obcas na ne troubim. Ale nikdy bych neriskoval zejmena svoje zdravi tim, ze bych je jakkoli ohrozoval a riskoval nehodu.

Pokud je to na dálnici, seru na troubení a většinou je vezmu oba odstavným. Pak koukám do zrcátka, jak jsou ještě po 2km stále vedle sebe...  ;D

5
Je to dost zcestné přání, zpřísníme to cyklistům, aby to měli přísné jako řidiči aut, a kdo bude následovat pak? Chodci? Nechtělo by to také trochu zpřísnit chodcům, např. takový zákaz řízení motorových vozidel za chůzi pod vlivem alkoholu po přechodu pro chodce? Úředníci by to jistě přivítali jak u cyklistů, tak u chodců.

Vidíte, já bych  např. zavedl přinejmenším nějaký průkaz cyklisty pro ty, co nikdy nevlastnili ŘP. Tj. "cykloškolu" (teorie a jízda). A nějaké přiměřené povinné ručení. Protože tento typ ocyklenců bohužel často nezná pravidla provozu na silnicích, nezná dopravní značky, atd. To není nic diskriminačního, naopak to pouze narovná nynější nerovný stav. P.S.: jako dítě někdy v 80s jsem to s celou třídou absolvoval, dopravní hřiště, teorie, jízda, pak průkazka :-). Bylo to lepší, než sedět ve škole.

6
Tak nevím, co měl ten tušící fízl v hlavě, když to řešil takto....asi to, co zbytek fízků. Nicméně, 300tis za štěnici a ještě je to krádež?

To mi taky hlava nebere. Tyhle "štěnice" se dají koupit rel. za pár korun...

7
https://autozine.cz/cykliste-na-silnicich-beztrestne-pachaji-prestupky-za-ktere-by-ridic-okamzite-dostal-body/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context&dop_req_id=LBhStisMJV4-202106091644&dop_id=12079727

Nezastavení na stopce
Jde o podobnou situaci jako v případě jízdy na červenou. Zatímco řidiče čeká opět vysoký příděl bodů, cyklistovi málokdy nějaká sankce hrozí, a tak známou značku „Stůj, dej přednost v jízdě“ většina z nich nerespektuje. Zvláště potom když odbočují vpravo, mnohdy ani nezpomalí a bezhlavě se vhrnou do jízdní dráhy jiným účastníkům silničního provozu.

--

Ano, cyklouni na silnici jsou často ZLO, ale za projetí stopky zatím ještě body nejsou.

8
Zajímavé články z internetu / Re:Velikost postavy vs SUV
« kdy: 27 Května 2021, 16:27:50 »
Je možné, že řidička by si sedačku ráda nastavila správně. Bohužel by ale nedosáhla na pedály.

Pak nemá jezdit takovou oteklou SUV obludou. Např. ta vychrupená trpajzlice Olga Richterová jezdí na dětským kole  ;D ;D ;D

11
Video jim dělal udavačský zmrd Klusák.

Jen tak na okraj, třebaže mám docela dost výhrad ke Klusákovi a jeho "dokumentaristickým" metodám, v čem přesně je udavačský? Napadá mne to třeba v kontextu filmu V síti. Vážně je ve vašem vidění světa udavač, protože kvůli němu špatně dopadlo několik málo aktivních internetových pedofilů?

Jinak si vzpomínám třeba na Svět podle Daliborka - inscenovaný shit, ale udávání nevidím. Dělníci bulváru - udávání? Český sen - udávání?

Jednoduché. Udal Václava Klause staršího, že byl v restauraci. https://www.expres.cz/zpravy/vit-klusak-vaclav-klaus-demonstrace.A210111_162444_dx-zpravy_bk

"Vít Klusák: Zatimco byvaly prezident a svetove prosluly kleptoman Vaclav Klaus uprednostnuje amnestie, ja jej dnes naopak hrde udal. Kratce pote, co jakozto vasnivy privrzenec obcanske spolecnosti roztleskal Staromestske namesti zvolanim, ze se nikdy nenecha ockovat proti nemoci Covid-19, vstoupil exprezident v doprovodu "ex"nacka Landy do restaurace Al Minuto. Pritomni policiste to komentovali slovy, ze to ma asi nejak zarizene. Korunu tomu vsak nasadil policajt na lince 158, kdyz navrhnul, ze by bylo lepsi to spis ehm nezapisovat. Mozna nemohl najit propisku."
---
Klusákovo shity od Českého snu přes Daliborka vč. sračky V síti nekomentuju. To je na vkusu každého soudruha.

12
No já tam vidím lepení se na prdel a na závěr vybrždění. Kdyby bylo na mě, tak mu seberu řidíčák a auto sešrotuju. (samozřejmě, že ve skutečnosti to na mě není a je to tak dobře a se sešrotováním autem je to nadsázka)

Já bych jej potrestal za špatnej vkus. Kajene je asi nejhnusnější auto, co znám......  ;D ;D ;D

14
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/vybrzdovani-dalnice-brzdy-predjizdeni.A210518_180352_automoto_fdv

"Exemplární případ vybržďování natočil čtenář iDNES.cz na dálnici D1. Extrémně nebezpečný manévr, kterým se chtěl pomstít pomalejšímu řidiči, předvedl šofér Porsche Cayenne."

Osobně tam nic extrémně nebezpečného nevidím, ale třeba jsem slepej. Vždycky se divím, co vede dotyčného k tomu, posílat podobná videa do "novin."

Stran: [1] 2 3 ... 82