1
Rychlost / Re:[WIN] Provozovatel (já) udá řidiče (já)
« kdy: 06 Května 2026, 22:51:18 »
Buďte v klidu, parazitům z Tanvaldu nedojde, že bude na kraji ostuda. V Liberci sedí ještě větší paka a hrajou si do ruky. Tanvald se neobtěžuje obesílat moje kontaktní Helmuty a prostě rozhodne, že se jedná o zjevnou obstrukční taktiku (speciálně u mé osoby) a kraj jim to podrží a správní soud také a projel jsem i kasačku. Mají to u mě schovaný a přemýšlím na čem je upeču. Utrpěl jsem po sérii vitězství teď během 2 let pár debaklů v Tanvaldě, nasypal do toho dost peněz a teď musí přijít tvrdá odplata.
Ale nápad udat sám sebe se mi moc líbí.
Já měl takovou vizi nechat si u číňanů vyrobit identickou spz a dát ji na identické auto a ve stejný noční čas si zapirátit na dvou místech konkrétně Smržovka a Kořenov
Ale nápad udat sám sebe se mi moc líbí.
Já měl takovou vizi nechat si u číňanů vyrobit identickou spz a dát ji na identické auto a ve stejný noční čas si zapirátit na dvou místech konkrétně Smržovka a Kořenov

. Že by §348?