30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Oskar

Stran: [1]
1
Bylo to s doručenkou? Kdy bylo datum vhození do schránky?? Dnes vhozena znamená doručeno 3.12., nejspíš... je to tak?

Který DI to je? Není to náhodou Olomouc? Dostal jsem stejnou výzvu dvakrát, slovo od slova téměř totožné znění.... i to stanovení termínu před datem desetidenní fikce doručení by tomu odpovídalo :-D
Olomouc to není. Ano 3.12. Do schránky to hodil policajt, takže žádná doručenka, nic…
A jak to dopadlo?

2
Tak dnes vhozena od příslušníka PČR do schránky tato výzva. Jak reagovat?

3
Tak za poslední týden proběhla dvakrát návštěva a desítka telefonátů. Bohužel jsem ani jednou “nestihl” otevříit dveře a ani vzít telefon. Říkám si, jestli na mě vůbec něco mají, jinak by už dávno poslali předvolaní? Je toto standardní postup?

4
Pánové a co pojišťovna? Nerad bych aby na mě hodila regres… Bude to nějak řešit bez moji spolupráce s opicajtama?

5
Dobrý den, stala se mi taková nepříjemná událost. Couvnul jsem do závory ve vjezdu do nějakého areálu a v beznadějné nasranosti, že jsem slepej kretén a rozbil jsem si auto, jsem odjel pryč. Šlo o lehký ťukanec v nulové rychlosti, na autě žádná škoda a nenapadlo by mě, že by mohla být závora poškozená. Bohužel už se tak stalo, zpět to nevezmu.

Pár dní na to telefonát od PČR, jestli vlastním to a to vozidlo, jestli jsem ten a ten den byl tam a tam. Tak nějak jsem mu to neochotně potvrdil a říká mi, že došlo ke škodě a má k tomu videozáznam a jestli o tom vím, na to jsem mu řekl, že o ničem nevím. Nejsem si jistý, jestli se ptal jestli řídil. Chtěl abych se dostavil na služebnu, aby si auto nafotil a něco mu k tomu řekl. Nabídnul mi asi 3 termíny, a ani jeden mi úplně nevyhovoval. Začal se rozčilovat, že hovořím s POLICIÍ a že bych měl SPOLUPRACOVAT. No to už jsem ho trochu slušně poslal do prdele a nechtěl mu vysvětlovat proč a kdy nemám čas atd… Nabídnul mi, že to předá kolegům do vedlejšího města, které mám blíže k bydlišti, jestli to pro mě bude jednodušší se dostavit, tak říkám ok. Toť zatím vše.

Bohužel až odsud vím, že jsem se sním vůbec neměl bavit. Jak moc jsem to posral a jak dál celou situaci nejlépe řešit s co nejmenším postihem?

Děkuji

Stran: [1]