1
Potřebuji poradit - přestupek mimo ČR / Re:Jízda bez dálniční známky Slovensko
« kdy: Dnes v 08:49:36 »
Stalo se mi totéž díky špatnému značení kvůli "opravám a údržbám", projel jsem pár km a stejný případ. Mám na Slovensku rodinu, tak jsem se informoval a bylo mi doporučeno co nejrychleji zaplatit, 100 éček a je to vyřízené. Špatně značení není důvod a pokud bych to dával k soudu, NEMÁ rozhodnutí odkladný účinek.
