1
Alkohol / Re:Prvně měření 0.4 druhé 0.36 více než 10%
« kdy: 18 Července 2023, 13:51:43 »
Stačí napsat na datovou schránku magistrátu, že podávám odpor výsledku jednacímu číslu xxx spisové značky xxx a čekat?
>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.
To zvládnete sám. Úspěšnost si v tomto případě specializovanou firmou nezvýšíte.
Teď bude následovat příkaz, na který podáte odpor (pozor na lhůtu - je krátká). V odporu nepiště žádné důvodu podání. Prostě: "Podávám odpor proti příkazu č.j. XXX ze dne."
Pak proběhne řízení, které bych já osobně "vymlčel" a argumentaci s procentním rozdílem bych si nechal na odvolání.
Zároveň doporučuji do kalkulací zanést reálnou možnost prohry. A tedy vhodně naplánovat období bez ŘO tím, kdy bude rozhodnutí pravomocné.