1
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Lístek od městapa - plná moc
« kdy: 17 Června 2026, 20:45:45 »...chceme si ušetřit čas, který bychom strávili u správka, ...
Nemusíte trávit čas u správka. Prostě počkáte, až přijde (pokud to vůbec budou chtít řešit) odpustek, a ten můžete zaplatit.
