1
Potřebuji poradit - rychlost / Re:Výzva k uhrazení částky - Olomouc, ul. Šternberská - zakrytá část obrazu
« kdy: 07 Ledna 2026, 13:22:39 »Citace: Driver23Neměly by být ve fotodokumentaci obrazové čáry měření? Co ta zakrytá část obrazu?Neměly, je to UnicamSpeed-R2. Čáry nepotřebuje, měří buď miniúsek (3 metry, tj. "okamžitou") nebo dlouhý (prý až 120m) a radarová hlava má udávaný dosah až 260m - takže to může být kdekoli v tomto prostoru. Certifikát na tenhle způsob měření od ČMI mají, tak tohle se napadnout nedá.
Pokud ojediněle byly někde čáry, tak jen technické a nesouvisející s měřením - viz aféra Sýrovice.Citace: Ericnení vidět odkud kam se měřilo a kde se v okamžiku měření nachází vozidloDá se to dohledat na GSV - kandelábr vyměnili na podzim.
A není možné, že by ve vozovce byla/y indukční smyčka/y? Protože u radarové hlavy bych spíš chtěl vidět svazek a vše ostatní.


