1
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Údajné vybrždění trolejbusu
« kdy: 25 Dubna 2022, 14:17:33 »WowMě se nejvíce líbí, jak ouřada opravuje řidiče trolejbusu, že to nebylo tak, jak svědčil, ale mnohem příznivěji v jeho prospěch. A ještě si neodpustím trochu toho černého humoru... po takovém literárním výkonu bych čekal vinu s odpovídajícím trestem dle 1h (...způsobí dopravní nehodu, při které je jinému ublíženo na zdraví) a nikoli 1k (...jiným jednáním...).
Díky tomu že to je 1k tak z toho nemám tak těžkou hlavu... Být to 1h má to už do začátku právní kancelář a já bych se rozhodně tak nesmál. Řidičák mě živí.

Mě se nejvíce líbí, jak ouřada opravuje řidiče trolejbusu, že to nebylo tak, jak svědčil, ale mnohem příznivěji v jeho prospěch. A ještě si neodpustím trochu toho černého humoru... po takovém literárním výkonu bych čekal vinu s odpovídajícím trestem dle 1h (...způsobí dopravní nehodu, při které je jinému ublíženo na zdraví) a nikoli 1k (...jiným jednáním...).