30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Paulie455

Stran: [1] 2 3
1
Žádosti o spis / Re:Síť nahlížečů - diskuze
« kdy: 02 Dubna 2024, 18:31:30 »
Asi bych mohl, ale jsem momentálně mimo ČR. Počká to někdy příští týden čtvrtek/pátek?

2
V Praze mi zatím funguje taktika nahlášení jakéhokoliv řidiče a následná ignorace. Z asi 30 výzev za poslední rok neprošlo nic do správního řízení.

3
Zajímavé články z internetu / Re:Ministerstvo vypotilo manuál
« kdy: 08 Března 2024, 11:47:20 »
Všiml jsem si, že tam píšou, že není potřeba v případě zahraniční osoby posílat výzvu řidičovi 2x, aby úřad podnikl nezbytné kroky ke zjištění pachatele přestupku. To smrdí

4
Leasingovka je přímo i provozovatel vozidla? Vysvětlení může podat i dopisem, určitě nemusí osobně za parazity.

5
Rychlost / Re:Praha: Promlčený speeding
« kdy: 04 Února 2024, 23:08:41 »
Pěkná prasárna

6
Bylo by vhodné ze spisu zjistit, kolikrát úřad obepisoval řidiče. Pokud jen jednou a úřad nevyložil žádné další úsilí k zjištění řidiče, bere se to jako pochybení

7
Potřebuji poradit - ostatní / Někdo s volným Helmutem?
« kdy: 04 Listopadu 2023, 20:08:37 »
Dobrý den,

rád bych se poptal zdejších, zda by někdo neměl k dispozici chvíli kontaktního Helmuta. Např. který zrovna čeká na nějaký dopis od úředníka. Z několika důvodů aktuálně nemůžu Helmuta nastěhovat na mou adresu (nesetkalo se to poprvé s pochopením u majitele objektu). Výměnnou nabízím zařízení čehokoliv v Praze.

Díky

8
Potřebuji poradit - ostatní / Re:ČKP a Helmut?
« kdy: 24 Října 2023, 12:53:50 »
Zatím je to asi jedno, nejsou tu žádné konkrétní údaje ani přílohy. Každopádně by mě osobně zajímal ten případ pana Lafayetta. Pokud se bude chtít podělit, tak poprosím administrátora o přesun do kuchyně.

9
Potřebuji poradit - ostatní / ČKP a Helmut?
« kdy: 23 Října 2023, 14:46:41 »
Hezký den,

aktuálně řeším pokus o vymáhání ústupku od zmrdské organizace Česká kancelář pojistitelů za 10denní nepojištění vozidla při přepisu. I když je to malá částka, tak se mi to nechce platit už z principu.

Chci se zeptat - má někdo zkušenosti s využitím Helmuta v tomto případě? Tedy že vozidlo bylo prodáno Helmutovi a ten zapomněl zaplatit, protože auto akorát přeprodal během 10 dnů aktuálnímu vlastníkovi. Otázka je, jestli je zpětně dohledatelná reálná kupní smlouva, která byla použita při přepisu vozidla.

Díky za názory.

P.

11
Pokud si pamatuju, tak z Hitlerlandu jsou zvyklí doručovat obyčejně, což je sice cool a uhlíkově neutrální, nicméně dle našich doručovacích zvyklostí to neprojde. Povýšíte to ještě na další level, pokud si pořídíte datovku - s tou neumí vůbec.

Zatím mi od nich přišlo v průběhu let přes 10 pokusů. Ignorace je za mě nejlepší strategie. V momentě, kdy projevíte ochotu nějakým způsobem komunikovat, tak je dost možné, že se toho chytí.

12
Žádosti o spis / Re:Síť nahlížečů - diskuze
« kdy: 24 Srpna 2023, 16:10:14 »
Když bude potřeba, tak Prahu a okolí v nejbližší době také zvládám

13
Potřebuji poradit - rychlost / Re:Správko Říčany
« kdy: 25 Července 2023, 17:23:20 »
Já mám zkušenost s Říčany takovou, že v momentě projevení nějaké vůle bojovat automaticky zahazují a jdou na další kasičku.

https://www.30kmh.cz/index.php?topic=11010.0

14
Napadlo mě vytvořit tady téma, které by mohlo sloužit jako inspirace pro budoucí využití různých nástrojů umělé inteligence (tím nemyslím průměrného úředníka za přepážkou).
Asi není potřeba představovat ChatGPT, Bard či Midjourney. Těch nástrojů jsou mraky a bylo by fajn si tady trochu nasdílet tipy. Využíváte již někdo? Jak konkrétně?

Já se teď chystám na generování asi 100 stránkového dokumentu souvislého textu, který má hlavu a patu a obsahuje všechny body odvolání. Ať si na úřadě počtou. Napadá mě dále jednoduché generování odpovědí Helmuta. Může být zajímavé i pro sumarizaci již proběhnutých případů či judikátů.

Jak jste na tom vy a ty internety?

15
S Prahou 7 mám zatím zkušenost o vzájemné ignoraci. Já ignoruji je a oni ignorují mě.

Ignoraci jsem nakonec nevolil, aby to nehodili rovnou do sprdele. Aktuální postup je tedy přiznat, že jsem řídil já a nic víc? Čekat na jejich rozhodnutí a pak podat odpor

Stran: [1] 2 3