1
Potřebuji poradit - parkování, zastavení, stání / Re:Výzva za parkování v Liberci. Helmut?
« kdy: 21 Března 2019, 13:07:32 »
Ahoj všem!
Máme tu update. Ozval se Kraj a potvrdil rozhodnutí magistrátu bez možnosti odvolání se.
Celé to opřel o fakt, že jsem to nechal vyhnít od výzvy na řidiče k řešení jako provozovatele a celé to podpořil několika citacemi random rozsudku od NSS.
Co dál? Nyní se ozve magistrát, vysměje se mi, že jsem to projel a určí mi novou lhůtu na zaplacení? Nebo od kdy mi termín za zaplacení začal/začne běžet?
Žaloba k NSS? Jako další krok je žaloba k NSS. Trošku se peru s tím, zda do toho jít, kor když vidím, jak si orgány dělají, co chtějí a vesele si navzájem přikyvují. Jaké jsou šance? Jak to probíhá? Co mi hrozí?
Nyní jsem v tom za 2,5k, žaloba je za 3k. Když to projedu, tak platím soudní poplatek, tj. kolik? Jaký je maximální lost cash?
Díky moc za vaše názory, postřehy a rady!
Máme tu update. Ozval se Kraj a potvrdil rozhodnutí magistrátu bez možnosti odvolání se.
Celé to opřel o fakt, že jsem to nechal vyhnít od výzvy na řidiče k řešení jako provozovatele a celé to podpořil několika citacemi random rozsudku od NSS.
Co dál? Nyní se ozve magistrát, vysměje se mi, že jsem to projel a určí mi novou lhůtu na zaplacení? Nebo od kdy mi termín za zaplacení začal/začne běžet?
Žaloba k NSS? Jako další krok je žaloba k NSS. Trošku se peru s tím, zda do toho jít, kor když vidím, jak si orgány dělají, co chtějí a vesele si navzájem přikyvují. Jaké jsou šance? Jak to probíhá? Co mi hrozí?
Nyní jsem v tom za 2,5k, žaloba je za 3k. Když to projedu, tak platím soudní poplatek, tj. kolik? Jaký je maximální lost cash?
Díky moc za vaše názory, postřehy a rady!





), lhůty se rozběhnou a já dopis fyzicky neuvidím.