30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Marack666

Stran: [1] 2 3 4
1
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Kdo je viník nehody?
« kdy: 30 Března 2026, 13:35:57 »
Tam to znám, sice to jednosměrka není, ale i tak. A pokud teda odbočoval vpravo, blikal, tak ten co ho prakticky podjel by měl bejt 100% viník.

2
Řekl bych, že pokud budete tvrdit, že jste neřídil, tak to překopnou zpátky na provozovatele.

3
Vyskočil na mě úryvek z jednoho podcastu, který očividně popisuje, jak funguje žití v Saudské Arábii a tohle mě dostalo https://www.facebook.com/reel/1486978169231154

4
Pokud máte dostatek peněz, které nepotřebujete, tak zaplatit. V opačném případě ignorovat

5
Potřebuji poradit - ostatní / Re:zimní gumy na D1
« kdy: 01 Listopadu 2025, 14:03:02 »
Záleží, odkud jedeš, ale třeba mezi Humpolcem a Jihlavou je to v jakési vyhlášce povinnost mít zimáky od 1. listopadu do 31. března

7
https://mapy.com/cs/turisticka?q=Na%20vr%C5%A1ku&source=stre&id=120928&pid=98848661&newest=1&yaw=4.230&fov=1.571&pitch=0.154&x=14.3744013&y=50.0747215&ds=1&z=19&ovl=8

Jestli chápu správně, tak vy jedete z ulice Nad klamovkou, vjedete do ulice Na vršku a couvnete zpátky vedle cedule ulice Nad klamovkou?

8
Adresu té ulice máte?

10
MatesBrno se mi zdá jako adept na ''exota''

11
Alkohol / Re:[WIN] 0,19 a 0,18, přiznáno
« kdy: 18 Července 2025, 18:44:51 »
Je zde nějaké pokračování?

12
Založit datovku, počkat na dopis a zaplatit na dané číslo účtu

13
Asi bych jim hodil pěknou recenzi na google/mapy.cz, aspoň něco.

14
Jako v Maďarsku je to s těma známkama zajímavý. Měl jsem Peugeot Expert, který měl v TP jasně napsán počet sedadel 5-8 míst, tudíž jsem si nebyl jistej, jakou známku koupit, ale měl jsem vyhozenou poslední řadu míst a koupil normálně tu základní známku.

15
A kdo Vám tu datovku teda založil?

Stran: [1] 2 3 4