30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - instant_noob

Stran: [1]
1
Přesně toto jsem si myslel, děkuji moc :)

2
Dobrý den, dne XY jsem zaparkoval na místě viz. příloha 1 (značka Parkování už na místě není proto ji prosím ignorujte), k mé smůle bylo ten den blokové čištění a byla za křižovatkou umístěna přenosná svislá dopravní značka "zákaz zastavení", dostal jsem tedy vyrozumění o podezření ze spáchání blabla, ovšem můj dotaz je jestli se zákaz zastavení vztahoval i na toto parkovací místo, protože dle katastru nemovitostí (viz. příloha 2) spadá toto místo (917) pod "zeleň", "ostatní plocha", a na to přece nelze uplatnit značku "zákaz zastavení".
Děkuji

Edit: Ještě bych doplnil, že nedávno se (viz. příloha 3) u místa objevila V 12c, je namalována před místem, z čehož mi zase vyplývá, že se na toto místo zákaz zastavení nevztahoval.

Stran: [1]