1
Potřebuji poradit - ostatní / Re:Kdo by byl viník?
« kdy: 16 Června 2026, 20:56:58 »
Když už jsme tu OT...FitcamX. Zatím (půl roku) drží i vzadu dobře. Pro mé auto (Toyota) je navíc přímo dělaná, takže není prakticky rozeznatelná od továrních šmírovadel, kterých je čelní sklo stejně plné. A vzadu není téměř vidět. Dělají je i pro mnoho jiných značek.
Není levná.
https://fitcamx.com/
Není levná.
https://fitcamx.com/
