30kmhcz

Vítejte na 30kmh.cz => ČTĚTE: základní informace o 30kmh.cz => Téma založeno: admin 22 Březen 2013, 09:38:46

Název: Základní informace o 30kmh.cz
Přispěvatel: admin 22 Březen 2013, 09:38:46
Dobrý den,
nacházíte se na internetovém fóru 30kmh.cz, které bylo vytvořeno za účelem vzájemné výměny informací mezi řidiči v oblasti dopravní přestupkové agendy. Cílem je sdílet poznatky a zkušenosti, aby se zmírnila současná situace naprosté nevědomosti drtivé většiny tuzemských řidičů ohledně svých práv a legislativních možnostech  obrany proti obvinění z dopravního přestupku.
 
Nejméně 60% všech přestupků v dopravě je každý rok uloženo v rozporu se zákonem.

Bránit se dopravně-buzeračnímu fašismu české dopravní policie ale není vždy triviální; proto na 30kmh.cz vítejte, načerpejte zkušenosti a podělte se o ty své. Jedině svépomocí může každý z nás bránit utahování šroubu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: pro všechny kdo chtějí položit jakýkoliv dotaz. ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE.
Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná. Nebo jakou strategii hodláte použít při obraně. Neuvádějte skutečnosti, které by Vám mohly uškodit. Pokud zde zveřejníte jakoukoliv písemnost, znečitelňujte ji digitálně (fixem začerněno a nascanováno nestačí!!) a krom nutných vymázněte vše, co by mohlo navést protistranu k identifikaci případu.
Na jednu stranu vítáme snahu správních orgánů o další vzdělání (no, u některých úředníků je to spíše prvotní seznámení se základy správního řádu  8) ), ale na druhou stranu  tohle fórum tu není pro ně!

Univerzální a zjednodušený návod pro ty, co hledají pomoc - aneb, jak to tady funguje: https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2160.0 (https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2160.0)

Předtím než položíte jakoukoli otázku, ujistěte se prosím, že odpověď nenaleznete v tematicky členěných příspěvcích zde na fóru.