30kmhcz
Tisk, média, internet => Zajímavé články z internetu => Téma založeno: awake 08 Srpna 2017, 09:26:16
-
http://benesovsky.denik.cz/zpravy_region/v-benesove-zacne-radit-chytry-radar-20170806.html
Žádné zjišťování řidiče, rovnou si pozvou majitele vozu. Ale ze zkušenosti mě to nepřekvapuje :)
-
"Kvůli předpokládanému zvýšení počtu projednávání už navýšil úřad v agendě dopravy počet úředníků."
Jo, na trhu práce chybí 200k pracovníků, ale na takovouto "práci" se "lidé" vždy najdou. :x
-
Státní správa, národní výbory a podobná svoloč nabízí "jistoty", každej měsíc jistý prachy, pevná pracovní doba a dělání jako že něco děláš. Což je opak soukromýho sektoru a hlavně OSVČ kde se opravdu musí pracovat, každá koruna je tvrdě odpracovaná a máš za sebe odpovědnost.
-
A samozřejmě, jako OSVČ jistě neodvádíš daně a kradeš.
-
A jako podnikatel vykořisťuješ zaměstnance
-
A navíc neplatím daně a kradu:)
-
Pánové, pánové. OSVČ jsou samozřejmě paraziti a daňoví únikáři. Státní zaměstnanec je hrdina a bojovník proti bezpráví. Tady přeci není o čem mluvit.
Každopádně mne pobavilo, že to ještě pořádně nespustili, ale už navýšili počet ouředníků a zajistili jim nové krásné kanceláře :).
-
A v noci pracujou jen kurvy a zloději
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&noapp=1&v=X23KvDmLs4w
Tenhle kdyby přijel někam v jedenáct večer natankovat na pumpu nebo si v jedenáct večer volal sanitku tak by ho každej měl vyfakovat s tím že v noci nepracujou