30kmhcz

Tisk, média, internet => Zajímavé články z internetu => Téma založeno: sennheiser 23 Června 2026, 11:22:56

Název: Policejní agrese?
Přispěvatel: sennheiser 23 Června 2026, 11:22:56
https://www.krimi-plzen.cz/a/zakrok-2026-06-22-063416/

jestli to bylo opravdu ze srandy a paní jim tam očividně něco vysvětlovala, tak opravdu nechápu proč ho mlátili tak, že se z toho pochcal.
Vleže, když téměř žádný odpor nekladl a okolo 3 další pomahači.. 







Název: Re:Policejní agrese?
Přispěvatel: mcsoap 23 Června 2026, 13:21:24
nechápu proč ho mlátili tak, že se z toho pochcal

protože mohli. Obrana neexistuje, kamery nefungovaly, záznam se nedochoval, na služebně kamera není, hotové. Prostě si nevšimli, že na ně někdo čumí s mobilem, to je celej krám.