30kmhcz
Poradna => Potřebuji poradit - rychlost => Téma založeno: Mestyp 29 Září 2017, 20:29:31
-
Dobrý den, chci se zeptat na zkušenosti s místem určení přestupku. Všechny veřejné příspěvky mám nastudovány. Moje kauza je ve fázi, kdy jsem se podruhé odvolal a neuspěl. Takže dotaz: Na výstupu ze zařízení LTI 20/20 TruCAM, který zpracoval program Archiv 5. 1 RAMET, jsou uvedeny GPS souřadnice. Tyto souřadnice jsou správním orgánem určeny v Rozhodnutí o přestupku, jako místo přestupku. Reálně ovšem ukazují na místo asi o 700 m jinde a dokonce na místo mimo komunikaci. Má někdo zkušenost s podobnou situací? Děkuji
-
Obvykle to je pouze chyba v přepočtu souřadnic.
-
zdravim,
mate fotku? Resp. je nekde v okoli vetsi budova, tunel atd?
Dle specifikace TruCam je max. merici vzdalenost 750 m. Kdyz se koukam jeste na toleranci GPS horizontalne max 10m, vertikalne 15m. Ted by me zajimalo, jestli to merili z ruky nebo ze stojanu - kvuli zaostreni Hand-held: 15 - 80 metres, Tripod mounted: 15 - 90 metres
Fotka by me zajimala v celku dost :)