30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výstup z TruCam  (Přečteno 2913 krát)

Mestyp

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
Výstup z TruCam
« kdy: 15 Ledna 2017, 20:19:55 »

Dobrý den, ve spisu mám "Záznam o přestupku" - výstup z měřícího zařízení TruCam. Dolní 2/3 zabírá tabulka s údaji. V horní třetině se nacházejí 3 fotky. Největší zabírá 1/2 z horní třetiny a je na ní moje auto, jak odbočuje ze silnice k místu, kde stojí policejní vůz. Je to zřetelná fotka z několika metrů. Vůz zabírá celou fotku a na ní nejsou žádné údaje. Další fotka je focena dle údaje v tabulce na vzdálenost 338 m a je na ní zaměřovací kříž, umístěný na autě, které nejde poznat. V podstatě za křížem ani vidět. Poslední foto je výřez mojí RZ. Na žádné fotce nejsou číselné ani jiné údaje. Na základě čeho lze doložit, že to vozidlo je moje? Úředník neprovedl ani výslech svědků ani nedodal návod k použití a rozhodl okamžitě - vinen.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Výstup z TruCam
« Odpověď #1 kdy: 16 Ledna 2017, 01:11:25 »

Tak nám sem nahrajte co máte ze spisu a pak se Vám můžeme pokust pomoci. Pokud chcete požádejte si o přesunutí do neveřejné sekce - aby "nepřítel" nemohl naslouchat.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Výstup z TruCam
« Odpověď #2 kdy: 17 Ledna 2017, 10:13:52 »

Byl řidič zastaven? Jedná se o přestupek nebo správní delikt? Úředník zaslal rozhodnutí nebo příkaz nebo něco jiného? Jak píše pk202, dejte nám k dispozici materiály, pokusíme se pomoci.
IP zaznamenána