30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Mobilni laser bez zastaveni policistou_Obsilka?  (Přečteno 2938 krát)

kolo

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Mobilni laser bez zastaveni policistou_Obsilka?
« kdy: 18 Října 2016, 18:37:34 »

Zdravim,
dnes jsme projizdel jednou viskou ponekud vyssi nez povolenou rychlosti. V protismeru mne zamerili mobilnim laserem (policajtka to mela u oka:)). Nicmene jeji kolega s placackou nereagoval a nezastavil mne. Jednalo se o docela znatelne prekroceni. Pocitove to mam tak, ze se zrovna pripravovali na mereni, ale nestihli mne odchytit. Nicmene nevim, zda i u techto mobilnich laseru to ma nejaky zaznam a mohu tedy i ocekavat obsilku..
Diky za odpoved
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Mobilni laser bez zastaveni policistou_Obsilka?
« Odpověď #1 kdy: 18 Října 2016, 19:04:47 »

Zdravím, když přijde, napište jim, že neřeknete, kdo řídil. Nevidím důvod se znepokojovat.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Mobilni laser bez zastaveni policistou_Obsilka?
« Odpověď #2 kdy: 19 Října 2016, 13:56:20 »

Určitě to nebylo automatické zařízení bez obsluhy a tak i když náhodou něco přijde tak odmítnete vypovídat a tím to skončí.
IP zaznamenána

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Mobilni laser bez zastaveni policistou_Obsilka?
« Odpověď #3 kdy: 19 Října 2016, 14:38:45 »

Presne tak, tohle je absolutne bezproblemova vec.

Mestska Opicie z Brna si taky fotila moje auto a pak to zkousela na pokuticku, ale tim ze nemaji ztotozneno (patrne z vlastni pohodlnosti, asi je jednodusi to cvakat, a pak posilat a ona vetsina se k tomu postavi chlapsky...) je staci poslat do prdele i s jejich vyhruzkou ze to predaji na urad. Tak predali a urad nic nedelal, protoze mu to bylo jasne... a kdyby byval delal, tak ho posles do prdele* taky.

*) Kdo ridil samozrejme vim, ale odmitam rict. cau.
IP zaznamenána