30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nestihl jsem předvolání  (Přečteno 5694 krát)

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Nestihl jsem předvolání
« kdy: 30 Června 2016, 10:23:28 »

Na dnešel v 9:30 jsem měl „Předvolání k podání vysvětlení“, ale našel jsem to až dnes a dobu promeškal. Mám ještě nějakou možnost s tím něco udělat?

Výzva vi nepřišla, do schránky to mělo být vhozeno 20.6., ale dneska 30. 6., na kdy bylo předvolání stanoveno, jsem to našel připíchnuté na nástěnce.

Ideálně volím komunikaci s úřadem spíš písemnou.
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Nestihl jsem předvolání
« Odpověď #1 kdy: 30 Června 2016, 10:29:28 »

Nic se nestalo, za předpokladu, že nemáte potřebu úřadu cokoliv vysvětlovat. Btw vám to mělo být doručeno s dostatečným, zpravidla nejméně pětidenním předstihem. Buď to hoďte za hlavu, nebo to můžete úřadu písemně vytknout.

Edit: Ajo, 20. už měla být ve schráně písemnost, nikoliv výzva. To je tak, když člověk rychle čte.
« Poslední změna: 30 Června 2016, 12:19:17 od iWarp »
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:Nestihl jsem předvolání
« Odpověď #2 kdy: 30 Června 2016, 11:00:16 »

No… rád bych se vyjádřil :) Hehe. Ale raději dopisem.

Jinak jak jsem psal, poštou to přišlo 10., nepřebíral jsem, do schránky do mělo být vhozeno 20., takže z pohledu fikce doručení je to IMHO validní.
IP zaznamenána