30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jízda bez známky po dálnici a celníci  (Přečteno 10685 krát)

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Jízda bez známky po dálnici a celníci
« Odpověď #15 kdy: 14 Září 2015, 15:37:25 »

Hlavne taxa je tusim max 5K a 1K spravko.. takze uz to o nejak zasadne moc drazssi ani byt nemohlo a nemelo zadny smysl platit na miste.

Jaj, musím se více sebevzdělávat, ty potvory strašily o mnoho víc...

Další věc je jestli to příští rok nevyřeším měsíčními nálepkami na všechny auta, abych na to nezapoměl... Kamarád poté, co zničil pneu a disk na D1 na nějaké obrdíře prohlásil, že za to platit plnou cenu nebude a jezdí už 2,5 roku na měsíční a nikdo ho neřešil... a jezdí opravdu hodně...

Pořád mi vrtá hlavou, že absolutně neřešili, že jsem se hodně svižně vzdaloval, hodně nad rámec povolený rychlosti, takže muselo být víc než jasný, že si s nimi nechci povídat...

melo by to byt orpavdu max 5K ... ono za falsovani je samozrejme sazba jina

Rychlost neresili jednak protoze nemuzou a jednak protoze... proc. Zkasirovali vas skoro na maximalni vysi pokuty, maji splneno a jdou si po svych. Maximalne jim hralo do karet to, ze ste si neby7l jisty jestli nebudou resit ty rychlost a tim spis se citili na kobyle a strelili tak vysoko.
IP zaznamenána

torrente

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Jízda bez známky po dálnici a celníci
« Odpověď #16 kdy: 14 Září 2015, 19:13:06 »

Třeba tady v MB používaj celníci jakousi fintu, že jeden fízl s vysílačkou je schovanej u nájezdu z MB směrem na Prahu a čumí po známkách, zatimco auto stojí u pumpy asi o 500 metrů dál. Jinak pokud člověk vidí někde na kraji dálnice celníky stát, tak asi fakt nebude problém jim ujét. Asi před 2 lety jsem jim skoro úspěšně ujel i s Ducatem. Sjel jsem už dávno z dálnice a hledal jsem nějaký vhodný místo, kde auto zaparkuju a pro jistotu od něj odejdu pryč. V tu chvíli vidim v zrcátkách diskotéku. Kdybych auto prostě hned za sjezdem postavil na krajnici na blikačky a odešel do lesa hned u silnice, tak nevim, co by dělali. Měl jsem to tenkrát za litr.
IP zaznamenána

Macek

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Jízda bez známky po dálnici a celníci
« Odpověď #17 kdy: 15 Září 2015, 15:41:10 »

Jejich modré majáky poměrně značně uvolňují cestu, když je hustý provoz, tak se zas tak moc spěchat nedá a oni se problikaj... Začínali na 3 palackých... potvory.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil
Re:Jízda bez známky po dálnici a celníci
« Odpověď #18 kdy: 16 Září 2015, 22:28:16 »

...

Další věc je jestli to příští rok nevyřeším měsíčními nálepkami na všechny auta, abych na to nezapoměl... Kamarád poté, co zničil pneu a disk na D1 na nějaké obrdíře prohlásil, že za to platit plnou cenu nebude a jezdí už 2,5 roku na měsíční a nikdo ho neřešil... a jezdí opravdu hodně...

...
jako že koupí jednu měsíční a na tu jezdí celý rok ?
na to příští rok asi dojede, protože konečně to došlo i orgánům a známky s různou platností budou mít různý tvar
tedy ano, bude pár těch s tou platnou, ale zbytek už se tak snadno "neschová"
IP zaznamenána

max

  • Příspěvků: 211
    • Zobrazit profil
Re:Jízda bez známky po dálnici a celníci
« Odpověď #19 kdy: 17 Září 2015, 08:04:12 »

Různý tvar mít můžou, ale stejně vás musí zastavit a podívat se, jak vám známku se zkrácenou dobou platnosti proštípli na poště :-)
IP zaznamenána