30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dálnice rychlost 30-50, ztotožněn, pobyt mimo ČR  (Přečteno 1494 krát)

Gyz

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Dálnice rychlost 30-50, ztotožněn, pobyt mimo ČR
« kdy: 05 Ledna 2020, 10:48:20 »

Bohužel jsem si odvykl důkladnému zkoumání okolních aut při jízdě nad limit a byl jsem lapen na poloprázdné dálnici. Stalo se mi to poprvé, takže jsem to neprovedl úplně ideálně (proškrtání, vyfocení), pouze jsem odmítl řešit blokově a nic nevyplňoval a nepodepisoval, fotku jsem si neprohlížel. Pravděpodobně mě natočili z jedoucího auta.
Ještě nic nepřišlo. Žiju mimo ČR, nicméně trvalý pobyt v ČR jsem nerušil. V následujících měsících budu měnit český řidičák za cizí. Řídil jsem auto s českou SPZ, nejsem provozovatel, řidičské konto čisté. Lze se nějak připravit? Asi hloupý dotaz, ale jak mi to vůbec doručí když nemám datovou schránku a jsem trvale mimo ČR? Lze ignorovat pokud něco přijde?
Děkuji
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Dálnice rychlost 30-50, ztotožněn, pobyt mimo ČR
« Odpověď #1 kdy: 05 Ledna 2020, 11:41:02 »

Já bych si být vámi tu datovou schránku co nejrychleji založil, jinak budou doručovat na adresu trvalého pobytu a budou mít správně doručeno, třeba i fikcí a vy o ničem nebudete vědět, pokud na adrese nemáte někoho, kdo vám opravdu poctivě ty dopisy vhozené do schránky předá.
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 690
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána