30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Blokové čištění Hradčanská  (Přečteno 5350 krát)

Saabista

  • Příspěvků: 37
    • Zobrazit profil
[?] Blokové čištění Hradčanská
« kdy: 06 Prosince 2015, 14:31:22 »

Dobrý den,

5.10. jsem se byl podívat na Hradčanské do nahrávacího studia, strávil jsem tam méně než hodinu a za tu dobu mi stihli svěřené auto zvednou, zamést pod ním a pak ho zase vrátit zpět.

Provozovatelem auta, se kterým se mi toto povedlo, je moje maminka a té přišel pozdrav od Správy služeb hlavního města Prahy. Datum splatnosti je na Vánoce a já jim ten dáreček dát prostě nechci. :)

Když jsem vjížděl do ulice, po levé straně, v protisměru, jsem objevil skvělé parkovací místo pro 2-3 auta, v řadě jiných aut. Bylo jich tam opravdu více než volných míst a tak by mě nenapadlo, že tam nemám co dělat. Otočil jsem se tedy uprostřed silnice a zaparkoval. Značku zákaz jsem neviděl, byla na druhém konci ulice. Přiložím několik souborů. Lísteček nalezený za stěračem, pár autentických fotografií z místa činu včetně profesionálně označeného místa, kde jsem parkoval a ve výsledku dopis ze Správy služeb.


Je zde nějaká možnost se bránit?

Díky! :)

« Poslední změna: 06 Prosince 2015, 14:33:12 od Saabista »
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Blokové čištění Hradčanská
« Odpověď #1 kdy: 06 Prosince 2015, 16:56:06 »

Co je na tej odfotenej znacke v bielom anonymizacnom pruhu? Meno ulice, alebo datum? Znacka tam podla zakona ma byt nejaky cas pred cistenim, overit. Pokial bolo mozne do tej ulice legalne vojst, otocit sa do protismeru a zaparkovat bez toho, aby si tu znacku mohol vidiet, tahaju za kratsi koniec.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

Saabista

  • Příspěvků: 37
    • Zobrazit profil
Re:Blokové čištění Hradčanská
« Odpověď #2 kdy: 06 Prosince 2015, 17:39:06 »

Je tam datum. Značka byla vlastně i ve směru, ve kterém jsem přijel, ale rozhodně jsem si ji nespojil s protisměrem. Vůbec jsem o tom nepřemýšlel.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Blokové čištění Hradčanská
« Odpověď #3 kdy: 06 Prosince 2015, 19:41:29 »

Tady bych asi i zaplatil a neřešil. Značka byla dobře umístěná a dává smysl.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Blokové čištění Hradčanská
« Odpověď #4 kdy: 06 Prosince 2015, 20:15:26 »

Jediná obrana je sehnat někoho, kdo byl dlouhodobě mimo Prahu a neměl se šanci dozvědět se o čištění. Může to být kdokoli, komu Vaše matka půjčila auto.
podobný případ je zde :  http://30kmh.cz/index.php?topic=1441.0 , jak to dopadlo tam není.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Blokové čištění Hradčanská
« Odpověď #5 kdy: 07 Prosince 2015, 09:23:49 »

Jenže oni si to fotí při umísťování značek. Takže to auto tam nebude. IMO si jen připlatí za správko. Na odpustek mu to vyjde levněji.
Tohle bych nikam nehnal, všechno se vyhrát prostě nedá :-D
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Blokové čištění Hradčanská
« Odpověď #6 kdy: 07 Prosince 2015, 13:11:44 »

Jenže oni si to fotí při umísťování značek. Takže to auto tam nebude.....
To jsou věci, to jsou věci. Ale je to pravděpodobné. 
Asi tedy stojí za zjištění, jestli něco takového ve spisu je. Vzít Plnou moc od matky, která auto půjčila svému příteli, toho času v cizině a zjistit, jak dlouho tam stálo.
IP zaznamenána