30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nehoda na parkovišti - škrábanec koulí při couvání  (Přečteno 3490 krát)

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil

Ahoj, kamarád (nejspíš) zavinil při couvání na parkovišti nehodu při které poškodil cizí vůz.

S majitelem vozu se domluvili, vše proběhlo v přátelské rovině, pojišťovna cáluje, jenže bohužel, než to k němu dorazilo (o poškození nevěděl, z místa klidně odjel), fízli už se v rom začali nípat a nemínili se toho pustit.

A tak přišel příkaz:
Policie_zprava.pdf

Kamarád s tím nechce nic dělat a pro klid chce zaplatit, ale raději se ptám:
- může v tom být ještě nějaká zrada, zejména body?
- dá se z toho v téhle fázi (proběhly výslechy, ve kterých se doznal, že vůz v dané době řídil) ještě cuknout, aby pokuta zůstala v kapse daňového poplatníka?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda na parkovišti - škrábanec koulí při couvání
« Odpověď #1 kdy: 10 Srpna 2015, 13:49:06 »

Může popřít, že vozidlo řídil. Záznam z podání vysvětlení není důkaz. A vsadit si na to, že to správní orgán pohnojí sám na technických chybách typu výslech svědků.
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 236
    • Zobrazit profil
Re:Nehoda na parkovišti - škrábanec koulí při couvání
« Odpověď #2 kdy: 13 Srpna 2015, 10:51:56 »

Tedy je mi záhadou z jakého důvodu se pustili do takové prkotiny. Když do mě kdysi v docela vysoké rychlosti vybočil favorit při předjíždění, orval celý pravý bok a já pak (asi trochu v šoku) volal policajty, vcelku rychle mě odpálkovali že tohle už nedělají a ať si to vyřešíme sami. Nemá Váš kamarád nějakého "přítele" u plzeňské policie?
IP zaznamenána