30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Podminka  (Přečteno 7174 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #1 kdy: 31 Července 2015, 08:23:50 »

Považuji za malý zázrak, že těch průserů od té doby nepřibylo s tím, jak se tahle zvrhlá móda maskovaných honičů dále rozšiřuje...
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #2 kdy: 31 Července 2015, 09:08:14 »

Clovek by chtel rict neco o bozich mlynech, ale tohle jsou spis malickate mlynky... zabiti z nedbalosti je na podminku? Aspon ze ta svine uz nebude u PCR.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #3 kdy: 31 Července 2015, 09:30:46 »

fízl za zabití podmínku, Lacina za nehodu bez zranění 5 let na tvrdo  :x
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #4 kdy: 31 Července 2015, 09:42:10 »

To je ok. U Laciny by šel dovodit úmysl, u policajta to byla prostě blbost.
Za smrťáky bez alkoholu je podmínka normální.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #5 kdy: 31 Července 2015, 10:13:48 »

U Laciny by šel dovodit úmysl,

Dovodit mozna, ale prokazan v zadnem pripade nebyl.

IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #6 kdy: 31 Července 2015, 10:42:24 »

Tak to už je věc názoru soudu, ne? U policajta mi podmínka přijde ok. Toť vše.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #7 kdy: 31 Července 2015, 19:57:38 »

No, já nevím Opasi, ale měla by platit rovnost před zákonem. A pokud se někdo něčeho dopustí v policejní uniformě, pak by mělo pro něj platit ještě přísnější potrestání.

Takže si to shrneme.

Policajt způsobil porušením předpisů a těžkým zanedbáním svých povinností nehodu s následkem smrti občana, jenž měl jen tu smolu, že jen jel kolem.
Následně policajt dostane jen podmínku a podle Vás je to v cajku?
Co prosím?!!!  :o >:(



A ještě dodatek — jestli se nemýlím, tak navíc tento případ je ještě okořeněn tím, že se napřed policajti mocímermo snažili shodit vinu na toho motorkáře, lhali a zatloukali co se dalo.
To, že se tento případ nakonec vyšetřoval, je dílem otce toho motorkáře, který se nehodlal smířit s tím, že by uniformovaní pachatelé mohli z toho až tak snadno uniknout.
Bohužel verdikt soudu je výsměšnou fackou do tváře nejen pozůstalých, ale také i občanům tohoto policejního bananistánu!!!!!
« Poslední změna: 31 Července 2015, 21:53:42 od ViktorN »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #8 kdy: 01 Srpna 2015, 21:44:29 »

Jenže on ten trest není jen ta podmínka. Následně policajt skončí jako policajt, protože není bezúhonný. A hledejte si práci se záznamem v rejstříku a zákazem řízení.
Pozůstalé spíš než policajt v base zajímá nějaké to odškodnění, na které teď mají nárok.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #9 kdy: 02 Srpna 2015, 00:25:40 »

Pozůstalé spíš než policajt v base zajímá nějaké to odškodnění, na které teď mají nárok.

Na světě nejsou jenom cynická hovada, takže já opravdu pochybuji o tom, že otec toho zabitýho kluka jde po penězích....
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #10 kdy: 02 Srpna 2015, 10:46:21 »

Jenže on ten trest není jen ta podmínka. Následně policajt skončí jako policajt, protože není bezúhonný. A hledejte si práci se záznamem v rejstříku a zákazem řízení.
Pozůstalé spíš než policajt v base zajímá nějaké to odškodnění, na které teď mají nárok.

Neodpověděl jste. Psal jsem o neadekvátnosti trestu a tak dál. Mne nezajímá, že chudinka policajt nebude dělat svou práci, která ho mocinky moc těšila. Mne zajímá, jaktože nedostal alespoň 5 let natvrdo, jakožto každý jiný občan, co by takhle prasil a někoho zabil z nedbalosti! A protože prasil jako policajt, tak by měl dostat analogicky dvojnásobek…
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #11 kdy: 02 Srpna 2015, 21:35:15 »

Neodpověděl jste. Psal jsem o neadekvátnosti trestu a tak dál. Mne nezajímá, že chudinka policajt nebude dělat svou práci, která ho mocinky moc těšila. Mne zajímá, jaktože nedostal alespoň 5 let natvrdo, jakožto každý jiný občan, co by takhle prasil a někoho zabil z nedbalosti! A protože prasil jako policajt, tak by měl dostat analogicky dvojnásobek…

Tak tohle prostě není pravda. Za prosté zabití při něhodě bez úmyslu a alkoholu je podmínka normální.
Například:
http://www.bbc.co.uk/czech/domesticnews/story/2005/10/051010_cz_court_hlinka_1100.shtml
http://www.denik.cz/regiony/tragicka-nehoda-hasic-dostal-podmineny-trest.html
atd...
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Podminka
« Odpověď #12 kdy: 02 Srpna 2015, 21:37:48 »

„Trestného činu usmrcení z nedbalosti se dopustí viník dopravní nehody, při které došlo ke smrti jiné osoby. Výše trestu za tento přečin závisí na tom, nakolik závažné porušení silničních pravidel bylo příčinou dopravní nehody. Pokud bylo příčinou hrubé porušení silničních pravidel, hrozí viníkovi dopravní nehody trest odnětí svobody až na 8 let.“
IP zaznamenána