30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: ADAC - Test kamer  (Přečteno 2668 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 204
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:ADAC - Test kamer
« Odpověď #1 kdy: 25 Října 2018, 14:04:25 »

Tohle bude asi překlad:
https://auto.idnes.cz/kamera-do-auta-0dw-/auto_testy.aspx?c=A180925_165502_auto_testy_fdv

Já mám TrueCam A5s (s GPS) a jsem spokojenej, jediný s čím mám problém je že auto nemá vypínání zásuvky po zamknutí auta, tudíž musím vždy ručně před jízdou zapojit konektor do kamery a po jízdě vytáhnout a že nejdou vypnout hlášky typu: "připoutejte se, šťastnou cestu" a hlášení aktuálního času vždy v celou.

A v hodnocení mi chybí něco od výrobce Mio.
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:ADAC - Test kamer
« Odpověď #2 kdy: 28 Října 2018, 20:32:50 »

Mio jsem měl. Zapínaní a vypínaní bylo stejné kvalita videa slušná ale kamera po cca 3-4 letech odešla. Krom toho jsem měl potíže s aktualizací radarů v kameře... Aktuálně hledám náhradu.

Jde aktualizace radarů u truecam dobře??? Za jak dlouho přidají nový radar do databaze???
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:ADAC - Test kamer
« Odpověď #3 kdy: 28 Října 2018, 20:40:01 »

Nevím, když jsem četl v manuálu jak postupovat při aktualizaci, na můj vkus celkem složitě tak jsem se celkem vyděsil a ještě jsem se k tomu od vánoc (kdy jsem jí dostal) nedokopal.
IP zaznamenána