30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Muž obžalovaný z pokusu o trojnásobnou vraždu se odvolával na lockdown  (Přečteno 2266 krát)

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

Mne by zajimalo jak je mozne ze pri takovem obvineni je stihany na svobode. Sice je to od pohledu citlivy a sporadany obcan ale vse ma sve meze.
« Poslední změna: 12 Března 2021, 14:51:06 od František Dobrota »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 034
    • Zobrazit profil

Mě by spíš zajímalo, jaké jsou důkazy o tom, že volant strhl právě on. Jen výpověď přítelkyně, se kterou se předtím pohádal?
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Mne by zajimalo jak je mozne ze pri takovem obvineni je stihany na svobode. Sice je to od pohledu citlivy a sporadany obcan ale vse ma sve meze.

Skutek byl v mezidobí překvalifikován a soud zjevně neshledal vazební důvody, pán za ty cca 4 roky jistě nic dalšího neprovedl.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Mě by spíš zajímalo, jaké jsou důkazy o tom, že volant strhl právě on. Jen výpověď přítelkyně, se kterou se předtím pohádal?

Vidím to jen na tu výpověď exky. Myslím, že to celé stojí na vodě. Mohli se pohádat, ona mohla inzultovat jeho, nebo on ji, kdo ví, jak to bylo. Pokus o trojnásobnou vraždu je imho kravina. Moje ex se mi kdysi dávno taky pokusila strhnout volant..... stane se. Od toho dne jsem ji do auta už nikdy nevzal.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

Mylne jsem nabyl dojmu ze v tom konkretnim aute cestovali ctyri lide, pan co celi obvineni a tri dalsi...
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Mylne jsem nabyl dojmu ze v tom konkretnim aute cestovali ctyri lide, pan co celi obvineni a tri dalsi...

Já jsem to pochopil tak, že v každém autě byi dva lidé. Přijde mi to celé na palici :-( pokus o trojnásobnou vraždu, státní zástupce zjevně magor, ale na to už jsem si zvyknul.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Me spis zarazi, ze soud neodesle predvolani k hlavnimu liceni obvinenemu a ten se dovida termin skrz advokata telefonicky. Dale me zarazi, ze i kdyz nema dorucene predvolani ho chteji predvest, na to v zakone oporu maji?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

To bude asi taková ta sviňárna, že tam je nutná obhajoba, advokáta si nezvolil, tak mu byl přidělen ustanoven soudem a ten spolupracuje se soudem, tedy nechal mu i podepsat, že za něj bude přebírat poštu.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

To bude asi taková ta sviňárna, že tam je nutná obhajoba, advokáta si nezvolil, tak mu byl přidělen ustanoven soudem a ten spolupracuje se soudem, tedy nechal mu i podepsat, že za něj bude přebírat poštu.

I to je možné.....
IP zaznamenána