30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pokuta ze zahraničí vyjde draho (?)  (Přečteno 2761 krát)

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze zahraničí vyjde draho (?)
« Odpověď #1 kdy: 23 Června 2017, 18:57:43 »

Zbytečnej článek, zbytečná práce pisálka, pouze jen doporučení: "držte hubu a plaťte ať nejsou problémy" milé ovečky, sice o tom nic nevíme ale je to teď žhavý tak taky o tom napíšeme.

Nedávno mi známý ukázal dopis z Německa, podle něhož má zaplatit pokutu patnáct eur za překročení rychlosti. Byla u toho i fotka, na které se bezpečně poznal. To nám prozradil Pavol Melicherčík z dopravního úřadu v Žatci.

Woow! Pavole, prozraď nám ještě něco co nevíme!
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze zahraničí vyjde draho (?)
« Odpověď #2 kdy: 23 Června 2017, 20:28:46 »

Mě tam spíš zaujala ta diskuze, kde se píše, že v Německu je 3 měsíce prekluze a lze postihovat pouze konkrétního řidiče.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze zahraničí vyjde draho (?)
« Odpověď #3 kdy: 24 Června 2017, 00:19:10 »

t4455: V ČR tohle určitě platí, ale v DE bych si tím tak jistý nebyl. Každopádně by mě zajímalo jestli někdo v DE řešil konkrétní věc úspěšně. Teorie je hezká, ale už to někdo opravdu řešil?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze zahraničí vyjde draho (?)
« Odpověď #4 kdy: 24 Června 2017, 10:08:31 »

Zajímal by mě třeba postup toho orgánu, pokud můžou pokutovat pouze řidiče, tak jestli po těch 3 měsících věc prostě odloží, nebo tam fakt visí nějaký dluh a tím pádem překvapení pro mě, až tam pojedu na výlet? Předpokládám, že to všichni fakt ignorují a tím pádem není k dispozici žádný spis z Německa nebu Rakous.
IP zaznamenána