Social networking > Nedopravní tématika

Odstoupeni od smlouvy

(1/4) > >>

simaja:
Zdravim, mam dost vaznou prekerni situaci.

Prodal jsem vuz, ktery me po necelem mesici chce vratit aktualni majitel. Pry mu odesel motor.
O stavu vozu jsem ho informoval, vuz si projel cca 20km a o uprave ridici jednotky CHIPovani jsem ho upozornil (nikoliv ve smlouve, ale v inzeratu a pri prohlidce). Po celou dobu prodeje byl u me svedek.
Vuz mel pri prodeji najeto 300tis. km a ve smlouve mam uvedeno:

1. Podávající tímto prohlašuje, že je výlučným vlastníkem osobního motorového vozidla specifikovaného v článku I. této smlouvy, nebo byl k prodeji tohoto vozidla zplnomocněn a nejsou mu známy žádné okolnosti, které by prodeji vozidla bránily.

2. Kupující bere na vědomí a souhlasí s tím, že prodávající neodpovídá za tyto vady automobilu:
- vady vzniklé předchozím použitím a opotřebením automobilu
- vady vzniklé po převzetí automobilu kupujícím od prodávajícího
- vady, na které byl kupující prodávajícím výslovně upozorněn
- vady, o kterých kupující v době uzavření smlouvy věděl anebo musel vědět (tj. vady zjevné)

Dokaze me zde nekdo poradit, jak se s tim vyporadat?

Predem diky moc za info.

Svobodný Ovčan!:
Cau, po mesici a jeste 3kila na tachu. Rekni kupujicimu slusne ze na nej seres. Kamarad mel neco podobneho ale z druhe strany. Koupil plechovku, po 4hodinach praskla ojnice a prodavajci mu rek ze si to zavinil sam a ze se muze soudit a nechat to zkoumat soudnim znalcem a pod....

Takze bych byl v klidu.

 :)

Svobodný Ovčan!:
Jo a nerek kam ten motor sel? Ze bys mu treba nabidnul ze mu pomuzes hledat... Ten motor 😃

ViktorN:
Nejhorší je, když něco odejde a ještě zcela beze slova…

Svobodný Ovčan!:

--- Citace: ViktorN  25 Března 2015, 09:02:30 ---Nejhorší je, když něco odejde a ještě zcela beze slova…

--- Konce citace ---

 :D :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi