30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zdravim, potreboval bych poradit.Chtel bych podle jakeho zakona lze natacet "verejne cinnou osobu",  (Přečteno 4971 krát)

nunasjiri

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil

Jiri.


Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil

Potřeboval bych, abyste hledal. Zdravím. :) https://www.30kmh.cz/index.php?topic=506.0
IP zaznamenána

nunasjiri

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil

Omluva, ale nevedel jsem jaka zadat klicova slova, rozsudek jsem si precetl ale myslim ze to je jina situace, u soudu, ja chci fotit opicajty jak se zasivaj, porusujou zakony, a kdyby nastoupili tak vytasit ten a ten paragraf.
Dekuji


Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil

Tak je foťte, nahrávejte, nic vám nebrání. Pokud vám budou bránit oni, chtějte po nich vědět zákon, který vám to zakazuje, volejte další hlídku. Oni stejně zákony neznají, nebude vám k ničemu, když před nima vytasíte paragrafy a zákony.
« Poslední změna: 22 Září 2016, 21:24:39 od Caroprd111 »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Uvažujte..... podle jakého zákona můžete jít na záchod ? No až na to přijdete budete vědět i to podle kterého zákona můžete natáčet policisty ve službě.
IP zaznamenána

nunasjiri

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil

Dik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 314
    • Zobrazit profil

Standardní průběh: Dutohlavec zjistí, že ho někdo natáčí, vystartuje na něj, nejdřív nějak „lidsky“, např. otázkou Proč mě točíte?, když se mu dostane odpovědi typu mlčení/Protože můžu./Protože se tu mj. i za mé daně evidentně flákáte. tak přitvrdí a vyzve jménem zákona k ukončení natáčení. Výzvu (která bude též zaznamenaná) uposlechnete a interakci s dutohlavem ukončíte. (Varianta - následuje ještě buzerační ztotožnění + lustrace, což strpíte a oplatíte žádostí o potvrzení podle § 109 PolČR.)

Následně na dutohlava podáte stížnost, jednak pro tu věc, pro kterou jste ho začal natáčet, a dále pro nezákonnou výzvu. PČR ji sice formálně nějak zamete pod stůl (shledá nedůvodnou), ale zcela nepochybně v procesu jejího vyřizování dostane dotyčný čočku (za to, že se fláká a hlavně za to, že se u toho nechá nějakým civilem natáčet a přidělává nadřízeným práci).

EDIT: Chcete-li nějaké prameny k nahrávání, tak 1) ústavní zásada legální licence - Čl. 2(4) Ústavy a Čl. 2(3) Listiny, 2) dále § 88 OZ - projevy úřední povahy nepodléhají ochraně a 3) z relevantní judikatury např. rozsudek NSS ze dne 31. 3. 2010, č. j. 5 As 37/2009-94. Ale jak správně poznamenali předřečníci, tohle se hodí až do té fáze stížnosti, rozmlouvat s fízly o paragrafech nemá smysl. Navíc, pokud se naučíte nazpaměť pár paragrafů, tak jste stejně v háji, protože oni vám budou kontrovat, že ze nějakého jiného zákona (typicky PolČR, případně si vymyslí neexistující zákon) plyne něco jiného a když netušíte, zda náhodou nemají pravdu, ztrácíte půdu pod nohama.
« Poslední změna: 22 Září 2016, 21:57:20 od hh »
IP zaznamenána

nunasjiri

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil


oplatíte žádostí o potvrzení podle § 109 PolČR.)


Prosim objasnit potvrzeni o paragrafu 109 PolCR, to jako ze jsem byl kontrolovan?


Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 314
    • Zobrazit profil

Vážený, právě jste se dostal na můj soukromý blacklist, protože odmítáte-li investovat 30 sekund svého času do dohledání této věci, která je zde na fóru probírána asi tak 100x, tak si nezasloužíte, abych já investoval byť jen vteřinu svého času do vás. Člověk by čekal, že vám to po tom prvním upozornění docvakne ...
IP zaznamenána

nunasjiri

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil

Omlouvam se, chtel jsem to nasat co nejdrive, nastuduji si to. Sorry a diky.


Sent from my iPhone using Tapatalk
IP zaznamenána