30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dalsi tunel na dalnici PPP  (Přečteno 2515 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 216
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Dalsi tunel na dalnici PPP
« Odpověď #1 kdy: 13 Ledna 2016, 23:16:23 »

Když je příspěvek tvořený odkazem tak může tam být ještě aspoň pár slov o tom o co v tom odkazu jde nebo proč to tu je?

Zrovna tohle konkrétně vidět je, ale je lepší vědět na co se kliká a taky tu už byly odkazy kde jsem nepochopil na co mají upozornit.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 216
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Dalsi tunel na dalnici PPP
« Odpověď #2 kdy: 13 Ledna 2016, 23:53:56 »

Když je příspěvek tvořený odkazem tak může tam být ještě aspoň pár slov o tom o co v tom odkazu jde nebo proč to tu je?

Zrovna tohle konkrétně vidět je, ale je lepší vědět na co se kliká a taky tu už byly odkazy kde jsem nepochopil na co mají upozornit.

Takze kdyz je u tohoto pripadu jasne oc jde, tak co si vlastne prejete?
Kdyz byl problem nekde jinde a neni tady, tak proc zde na ten problem upozornujete a neupozornite tam, kde byl?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Dalsi tunel na dalnici PPP
« Odpověď #3 kdy: 14 Ledna 2016, 11:53:12 »

Nechtěl jsem to psát ke všem tak jsem vybral to co jsem měl zrovna aktuální.
Ale už to tu myslím někdo psal dříve.

Když příspěvek tvoří jen odkaz tak je lepší napsat něco o tom co v tom odkazu je.
IP zaznamenána