30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12

Autor Téma: A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo  (Přečteno 35901 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #90 kdy: 24 Listopadu 2018, 11:50:14 »

Až naštípu dříví, du na pečené koleno....

Jestli by nebylo lepší zajít do druhé třídy základní školy :)
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #91 kdy: 24 Listopadu 2018, 16:36:52 »

To, ze s buresovymi volici ani ABj case nehne se obavam musim souhlasit. Horsi je, ze nevidim svetlo na konci tunelu. Bud tam bude neco jako bures, nebo ta neschopna sebranka ktera ho vyvolala. Nebo snad nekdo pred buresem usiloval o fakticke zmenseni vlivu statu, snizeni dani, odstraneni dotaci, zrychleni justice, zjednoduseni podnikani? To, ze pro burese pripravili idealni podminky, na tom se asi shodneme. A co s tim ted? Kdyz padne bures, za chvili tam bude jeste horsi svine.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #92 kdy: 24 Listopadu 2018, 16:41:53 »

Burešovi by prošla i vražda v přímém přenosu, obávám se. Ale třeba by konečně zavřeli už toho Kalouska. Za tu vraždu, samozřejmě…  ::)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #93 kdy: 24 Listopadu 2018, 17:17:51 »

...Nebo snad nekdo pred buresem usiloval o fakticke zmenseni vlivu statu, snizeni dani, odstraneni dotaci, zrychleni justice, zjednoduseni podnikani? ...
Obávám se, že do tohoto procesu vrazili vidle komouši ala pan Ruml a další levičáci, za potlesku levičáckého guru Václava Havla jž při tzv. sarajevském atentátu.....od té doby to jde do prdele a čím dál rychleji.....
IP zaznamenána

Semiq

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #94 kdy: 24 Listopadu 2018, 17:56:45 »

... je mi vás částečně líto.
Je blahoslavený, měl byste mu naopak závidět.
IP zaznamenána
Už běžím ke Kamiqu, ztratil jsem Dolimyrka

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #95 kdy: 24 Listopadu 2018, 18:22:55 »

Navrhuji mu udělit titul exota tak jak má SYeti  ::)
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #96 kdy: 24 Listopadu 2018, 18:34:59 »

Snad ani ne, v převážné většině plácá nesmysly do gaychatu a radit se nepokouší. Označení za exota vnímám spíše jako varování před pravděpodobně scestnými radami.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #97 kdy: 24 Listopadu 2018, 18:37:39 »

I takto vznešenými tituly by se nemělo plýtvat… ;)
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 687
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #98 kdy: 24 Listopadu 2018, 18:55:19 »

Obávám se, že do tohoto procesu vrazili vidle komouši ala pan Ruml a další levičáci, za potlesku levičáckého guru Václava Havla jž při tzv. sarajevském atentátu.....od té doby to jde do prdele a čím dál rychleji.....
I drive. Pamatuji, jak velky "pravicovy" tluchuba Klaus stahl krovky pred Duskem a zabetonoval CD naveky.. Jeho vyrok o tom, ze neumi rozeznat spinave penize by si mel bures zlatem vysazet nad stul. A za amnestii by ho mel vyznamenat radem za zasluhy. Dnesni marast na veru davne koreny.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #99 kdy: 25 Listopadu 2018, 03:03:27 »

I drive. Pamatuji, jak velky "pravicovy" tluchuba Klaus stahl krovky pred Duskem
Tak na rozdíl od Bureše, byl Klaus součástí demokratické vlády, která demokraticky rozhodovala a ne jako dneska, kdy státní orgány jsou osazeny lidmi fanaticky věrnými Burešovi na které má Bureš ještě pro jistotu "složku". 

Co se týče těch "špinavých peněz" - když vám ukážu svoje dvě petistovky - jedna mi pod odvodech zbyla za fakturu firmě na částku 1210 Kč vč. DPH a druhá je za stejnou práci od kámoše Pepy. Rozeznáte je ? :)

Co se týče amnestie, co Vám na ní vadilo. Proč jste se spíš nezlobil na soudní mafii, která z tohoto státu díky lhůtám a prodlevám udělala - jak to jednou řekl můj právník - právní bezpráví, protože máte sice na něco právo, ale prosadit to právo soudně Vám trvá několikanásobně déle než trvá ten protiprávní stav.
To že soudy nedokázaly ani po 10 a více letech něco rozsoudit, máte pocit že by to byly dokázaly za 11 nebo 12 let ? Jo samozřejmě stejně jako s Havlovejma amnestiema se sem tam svezl nějakej vrahoun co měl sedět až zcepení, tak i tady možná někdo kdo neměl unikl. Ale například jeden můj známý (který alespoň podle mně nic nikomu neukradl a nic neudělal) díky tomu konečně mohl začít žít, protože byl tuším přes 8 let veden jako obžalovaný, soudy ke konci dělaly průměrně 2-3 úkony ročně, a protože bylo skoro každému jasné že musí obžalované (bylo jich víc) očistit, tak to prostě nechávali hnít....  Dovedete si představit jak se takovému člověku žije? - Nemůže nic plánovat, protože kdykoliv může být ze dne na den odsouzen a jít do lochu, nemůže si vzít půjčku úvěr. Nesmí vycestovat... takže běžte s tím primitivním antiklausismem do prdele.
Myslím že bychom byli za něj ještě všichni rádi....
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #100 kdy: 25 Listopadu 2018, 10:12:16 »

pk202: To neřeš - já těmhle lidem říkám vytahovači.
Diskutují zásadně tak že vytáhnout nějaké heslo a tím se ohánějí aniž by jim docházely všechny souvislosti.

Typicky:
- USA jsou agresoři. (ve skutečnosti rusáci vtrhli do cca 2x více zemí kde se jim něco nelíbilo)
- Nálety v kosovu. (nedochází jim že to byla reakce na genocidy civilistů)
- Havlova amnestie (před revolucí se protiprávně zavíralo na všechno možné a přezkoumat rychle všechny případy prostě nešlo)
- Klausova abolice (hezky jste se rozepsal)
- Hesla ohledně Ukrajiny, Majdanu, Krymu (furt dokola to samé)

Asi dva z těch lidí jsem nakonec potkal osobně nebo jsem časem zjistil že je znám. Oba jsou osoby mírně zapšklé, neschopnétvůrčío myšlení.
Takže to neřeš a užij si hezký slunečný den (nad mraky určitě svítí :-))
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #101 kdy: 25 Listopadu 2018, 10:45:58 »

No, Opasi, včil jste si pěkně mlasknul hlavičkou po hřebíčku. Zde se ale názorově zásadně asi rozcházíme. Holt prostě nejsu sluníčkovský havlista…  ;)
ad USA — obávám se, že co se týče agrese USA versus agrese Rusko, tak Rusko prohrává hned o několik řádů, na USA se nedotáhne ani náhodou. Jestli chcete polemizovat, dejte mi seznam všech zemí, kam Rusko během posledních 100 let vtrhlo a já Vám na oplátku dám seznam všech zemí, kam USA vtrhli za posledních 50 let (ano, dám Vám 50 let náskok, který Vám stejně nebude ani náhodou stačit).
ad Kosovo — kšeft pro USA jak prase, jo genocida, za kterou Hashim Thaçi (a jeho pohůnci) nikdy nebyl potrestán, ba naopak…
ad Havlova amnestie — nešlo o přezkoumání všech případů, ale tehdy vyhlásil amnestii univerzální bez jakéhokoliv omezení! Proto byli propuštěni i vrazi… Omlouvat to, že nebylo možné přezkoumat jednotlivé případy, je alibistický a hodně krvavý naprosto nesouvisející nesmysl!
ad Klaus — netřeba komentáře, také s jeho abolicí a amnestií zásadně nesouhlasím (u velmi konkrétních osob) a víceméně ani nechápu proč k tomu došlo (teda jen tuším).
ad hesla — no, furt stejné, protože to tak prostě je, no…

Ano, též patřím do Vaší škatulky osob mírně zapšklých a neschopných tvůrčího myšlení…  8)
« Poslední změna: 25 Listopadu 2018, 10:48:44 od ViktorN »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #102 kdy: 25 Listopadu 2018, 12:56:21 »

Jestli chcete polemizovat, dejte mi seznam všech zemí, kam Rusko během posledních 100 let vtrhlo a já Vám na oplátku dám seznam všech zemí, kam USA vtrhli za posledních 50 let

Seznam států které SSSR a Rusko napadlo či vojensky obsadilo, popřípadě se v bojích přímo účastnilo.

Neřeším dodávky vojenského materiálu a nebojující vojáky (Angola, Kuba, Egypt, apod)

Afghánistán
Čečensko
ČSSR
Estonsko
Finsko
Gruzie
Korea
Litva
Lotyšsko
Maďarsko
Polsko
Sýrie
Vietnam
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:A. Babis ml. - svedectvi, unos, capi hnizdo
« Odpověď #104 kdy: 25 Listopadu 2018, 13:08:20 »

Co se týče vztahu amnestie k obsahu tohoto fóra:
1) Pokud mne paměť neklame, početně největší skupinou byli mařenkáři. Něco kolem 12 % amnestovaných. O těch se tu snad přít nebudeme.
2) Mnoho lidí, kteří si sem přijdou pro radu, psychicky trpí i směšným správním řízením, které se kvůli posouvání zániku odpovědnosti neúměrně (ve vztahu k závažnosti skutku) vleče. Být osm a více let trestně stíhán je podle mého názoru více než dostatečný trest i pro toho, kdo je skutečně vinen, a to zejm. v případech, u nichž by reálná délka výkonu trestu stěží dosáhla čtvrtiny délky doby stíhání.

A jen na okraj k těm "vrahounům": ze 110 tis. amnestovaných bylo pouze cca 1200 odsouzeno na více než 1 rok nepodmíněně. To je maličko nad 1 %.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12