30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování Praha 3 IP13c E13  (Přečteno 364 krát)

maxm6

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Parkování Praha 3 IP13c E13
« kdy: 01 Dubna 2024, 18:18:38 »

Zdravím,
má někdo prosím zkušenost s Prahou 3 ?
přišla mi výzva z které není zřejmé, kdy se úřad o přestupku dozvěděl, je tam uveden pouze datum přestupku - nevím od kdy počítat 60ti denní lhůtu pro sdělení řidiče
+ je tam uvedeno pouze datum s časem od a jedna fotografie s uvedeným časem, z výzvy není zřejmé jak dlouho tam mělo vozidlo stát - mohlo zastavit jen na nezbytně dlouhou dobu ?
předem díky za podělení se o případné zkušenosti
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil
Re:Parkování Praha 3 IP13c E13
« Odpověď #1 kdy: 02 Dubna 2024, 08:15:38 »

Datum, kdy se urad dozvedel o prestupku se dozvite ze spisu. V pripade nejasnosti je bezpecnejsi pocitat lhutu 60 dni od data spachani prestupku.
IP zaznamenána

maxm6

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Re:Parkování Praha 3 IP13c E13
« Odpověď #2 kdy: 02 Dubna 2024, 22:21:44 »

Ok, díky, raději jsem udal řidiče možná o trochu dříve
IP zaznamenána

Hrebos

  • Příspěvků: 39
  • Bojovník za pravdu a lásku proti lžím a nenávisti
    • Zobrazit profil
Re:Parkování Praha 3 IP13c E13
« Odpověď #3 kdy: 18 Dubna 2024, 18:10:30 »

Aktuálně ve svém tématu řeším průzkum bojem. Zatím rozhodnutí o vině a zdůvodnění toliko, že to tak prostě je. Každopádně ze zkušenosti stačí ignorovat. Neřeší to. Kdyby náhodou, jak říkám. Mám průzkum bojem, takže budu rozhodování pohánět co to jde. Zatím bych asi čekal. Já je opravdu provokoval, aby prostě konali a padala z nich rozhodnutí. Budu Vás informovat, ale Podle mě jedna fotka prostě nemá šanci na úspěch
IP zaznamenána
Žádné zlo se ještě nepodařilo odstranit tím, že byly odstraňovány jeho symptomy. Je třeba odstranit jeho kauzu. - Václav Havel