30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pomoc se správním řízením  (Přečteno 5901 krát)

chuck

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Pomoc se správním řízením
« kdy: 01 Července 2015, 18:21:42 »

Ahoj, sháním někoho, kdo by mě mohl zastupovat. Nějakého právníka nebo někoho, kdo by věděl jak mi pomoci při mém prohřešku :-) Na dálnici jsem jel o víc jak 50km/h a nechci přijít o papíry. Pokud je tu možnost, jak to udělat, tak bych ji využil.

Stalo se to teď v neděli a pozvání ke správnímu řízení mi ještě nepřišlo.

Dík za každou radu.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Pomoc se správním řízením
« Odpověď #1 kdy: 02 Července 2015, 00:32:33 »

nestahuj kalhoty, brod je daleko... až něco dorazí, ozvi se tu. PS: kde to bylo resp. který úřad to bude řešit?
IP zaznamenána

chuck

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Pomoc se správním řízením
« Odpověď #2 kdy: 02 Července 2015, 10:21:06 »

nestahuj kalhoty, brod je daleko... až něco dorazí, ozvi se tu. PS: kde to bylo resp. který úřad to bude řešit?

Ozvu se až to přijde a hodím i scan.

Pročítám to tu, jak postupovat atd. Ve správním řízení budu poprvé, takže je to pro mě něco nového. Není to zrovna nic příjemného :-)

Stalo se to na D11 pár km za benzinou Shell ve směru od Hradce. Bylo mi sděleno, že se tím bude zabývat úřad v Pardubicích. Asi tomu nevyhověj, ale chtěl bych to přesunout do mého bydliště, tedy Kolín.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Pomoc se správním řízením
« Odpověď #3 kdy: 02 Července 2015, 10:42:48 »

tak Pardubice jsou fakt blbý, tam jsem projel svůj jediný případ, protože KÚPK jsou taky zmrdi, co podrží kde co, ale uvidíš, co a jestli vůbec dorazí... jinak bydlím poblíž, takže je možná i osobní konzultace. Ozvi se, až se to pohne
IP zaznamenána

chuck

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Pomoc se správním řízením
« Odpověď #4 kdy: 02 Července 2015, 11:22:38 »

tak Pardubice jsou fakt blbý, tam jsem projel svůj jediný případ, protože KÚPK jsou taky zmrdi, co podrží kde co, ale uvidíš, co a jestli vůbec dorazí... jinak bydlím poblíž, takže je možná i osobní konzultace. Ozvi se, až se to pohne

Tak to je pech teda, Pardubice.  :(

Určitě uvítám jakoukoliv radu nebo konzultaci.

Ozvu se až to bude doma, děkuji všem za odpovědi i za ochotu.
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Pomoc se správním řízením
« Odpověď #5 kdy: 02 Července 2015, 21:32:38 »

Ještě doporučím prostudovat pozorně na fóru vše co se týká rychlosti. Vhodné jsou obzvlášť ukončené případy, kde jsou celé spisy...
IP zaznamenána

chuck

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Pomoc se správním řízením
« Odpověď #6 kdy: 03 Července 2015, 00:29:03 »

Ještě doporučím prostudovat pozorně na fóru vše co se týká rychlosti. Vhodné jsou obzvlášť ukončené případy, kde jsou celé spisy...

Pokud někdo bude mít odkaz na něco takového, prosím o zaslání. Něco málo jsem objevil, ale zatím nic moc. Děkuji.
IP zaznamenána