30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice  (Přečteno 9722 krát)

frost

  • Příspěvků: 13
  • dělám co je správné, jen se to některým moc nelíbí
    • Zobrazit profil
levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« kdy: 31 Května 2016, 01:33:02 »



již jsem zde naznačil, že v Pardubicích jsou SpŘ více než prapodivná a jelikož jsem ten, co si to kurva nenechá líbit, tak se to zvrhlo v něco, u čeho nedokážu ani domyslet následky!!!! prakticky bych mohl uvést i své jméno, protože pokud na tohle narazí osoba zasvěcená, bude vědět odkud vítr vane....
pro vysvětlení sem dávám aktuální námitku podjatosti, ve které je to svinstvo jasně napsané. vzhledem k tomu, že jsem se skutečnosti dozvěděl až po lhůtách na doplnění ke krajskému soudu v HK, byla toto jediná možnost, jak do spisu ještě toto vše protlačit a trefil jsem se dokonce do okamžiku, kdy měli můj spis na stole a psali k němu vyjádření. každým dnem čekám na usnesení o této námitce.

TO CO UVÁDÍM NENÍ SCI-FI PŘÍBĚH A VŠE JSEM SI DŮKLADNĚ PROVĚŘIL A MUSÍM POZNAMENAT, ŽE JSEM K PŮVODNÍ INFORMACI PŘIŠEL A I K TĚM ZBYLÝM TÉMĚŘ NÁHODOU. CO SE TÝČE DŮKAZŮ, TAK NEVÍM CO SI TI ŠMEJDI O SOBĚ MYSLÍ, ALE NECHALI MI JE PŘÍMO POD NOSEM, JEJICH ZÍSKÁNÍ BYLA ALE TAKÉ SPÍŠE NÁHODA.

bohužel zde nejsou na GIBS zrovna pozitivní názory, ale nebyla v tuhle chvíli jiná možnost a pokud tohle zametou pod koberec, tak mi už asi zbývá jen ÚOOZ. a určitě medializace.
postupně dodám kompletní spis, ke kterému musím dodělat poznámky co vše změnili a zfalšovali. důkazů je opravdu více než dost. a co je fakt prdel, nejdůležitějším důkazem je POLICEJNÍ VIDEO  ;D ;D ;D ;D
« Poslední změna: 31 Května 2016, 01:34:44 od frost »
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #1 kdy: 31 Května 2016, 08:46:25 »

Tomco je znama figurka, Cikus (podle nicku jeho pribeh k dohledani zde) by mohl vypravet ;-)
Pokud opravdu Tomco (nebo nekdo jiny - to je asi fuk) vymenil ve spise stranky, je to spis na trestni oznameni nez na namitku podjatosti, ne?

(mozna by neskodilo opravit ty hrubky, to je fakt sila - pokud tedy uz namitka neni odeslana)
« Poslední změna: 31 Května 2016, 08:49:06 od pizl »
IP zaznamenána

frost

  • Příspěvků: 13
  • dělám co je správné, jen se to některým moc nelíbí
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #2 kdy: 31 Května 2016, 12:27:57 »

Tomco je znama figurka, Cikus (podle nicku jeho pribeh k dohledani zde) by mohl vypravet ;-)
Pokud opravdu Tomco (nebo nekdo jiny - to je asi fuk) vymenil ve spise stranky, je to spis na trestni oznameni nez na namitku podjatosti, ne?

(mozna by neskodilo opravit ty hrubky, to je fakt sila - pokud tedy uz namitka neni odeslana)

ooops díky za upozornění  :o :D bývávalo, že z češtiny byly převážně jedničky  :D
tohle je jediná možnost, jak to svinstvo protlačit ještě ke krajskému soudu do spisu. trestní oznámení už padlo a ať si říká kdo co chce, tak GIBS je v tomhle případě celkem svižný, že jim nestíhám dodávat zbytek důkazů dle dohody.

s číkusem jsem byl v kontaktu a dnes jeho spis vezu na GIBS také.... to méje mnohem složitější, protože prohodili postup, vydali některá rozhodnutí v absolutním rozporu s judikaturou a ještě mi (samozřejmě do záznamu) tvrdily, že je tráva fialová a slunce svítí tyrkysově.
já jen doufám, že ty šmejdy pozavírají....
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #3 kdy: 31 Května 2016, 13:22:16 »

tak hodne stesti! Idealni by bylo, kdyby to dopadlo jako s unterfizlama v Beroune :-).
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 314
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #4 kdy: 31 Května 2016, 13:45:01 »

ooops díky za upozornění  :o :D bývávalo, že z češtiny byly převážně jedničky  :D
tohle je jediná možnost, jak to svinstvo protlačit ještě ke krajskému soudu do spisu. trestní oznámení už padlo a ať si říká kdo co chce, tak GIBS je v tomhle případě celkem svižný, že jim nestíhám dodávat zbytek důkazů dle dohody.
Nezlobte se na mě, ale ten váš pamflet mi spíš než jako možnost, jak dostat (bývalého) fízla do vězení, připadá jako možnost, jak dostat sebe do blázince.
IP zaznamenána

frost

  • Příspěvků: 13
  • dělám co je správné, jen se to některým moc nelíbí
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #5 kdy: 31 Května 2016, 14:08:58 »

ooops díky za upozornění  :o :D bývávalo, že z češtiny byly převážně jedničky  :D
tohle je jediná možnost, jak to svinstvo protlačit ještě ke krajskému soudu do spisu. trestní oznámení už padlo a ať si říká kdo co chce, tak GIBS je v tomhle případě celkem svižný, že jim nestíhám dodávat zbytek důkazů dle dohody.
Nezlobte se na mě, ale ten váš pamflet mi spíš než jako možnost, jak dostat (bývalého) fízla do vězení, připadá jako možnost, jak dostat sebe do blázince.

vůbec se nezlobím a pokud bych to neměl ověřené a podloženo důkazy a svědky, tak bych to v životě nenapsal, takže asi tak.... nebo vaše rada snad zní nechat si sr.. na hlavu? to je vážně dobrá rada....
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #6 kdy: 31 Května 2016, 14:20:55 »

Milý Froste, zatímco hh už mockrát ukázal, že umí, tak Frost zatím neukázal vůbec nic :-) Pokud chceš udělat dojem, tak se počítají skutky a ne kecy.
IP zaznamenána

frost

  • Příspěvků: 13
  • dělám co je správné, jen se to některým moc nelíbí
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #7 kdy: 31 Května 2016, 14:36:49 »

Milý Froste, zatímco hh už mockrát ukázal, že umí, tak Frost zatím neukázal vůbec nic :-) Pokud chceš udělat dojem, tak se počítají skutky a ne kecy.

milý opasi, nemám sebemenší potřebu dělat dojem na namistrovaný frajery.... dal jsem to sem, aby si dali ostatní na pardubický magistrát pozor. pokud to tady funguje tímto stylem pokusů o urážky a machrování, tak jsem zde špatně a v tom případě bych měl vše smazat a vykašlat se na ostatní, ať si každý poradí sám.... ještě nějaká chytrá připomínka?

buď to prokážu nebo neprokážu, ale nic mezi tím není.... pokud s tím či se mnou má někdo problém, tak mě můžete nahlásit a nechat smazat můj profil, rozhodně budu žít dál i bez toho....
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 314
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #8 kdy: 31 Května 2016, 15:26:21 »

vůbec se nezlobím a pokud bych to neměl ověřené a podloženo důkazy a svědky, tak bych to v životě nenapsal, takže asi tak.... nebo vaše rada snad zní nechat si sr.. na hlavu? to je vážně dobrá rada....
Aniž bych nějak zpochybňoval, že dotyční jsou zmrdi (je to ostatně mnohem pravděpodobnější možnost, než že by se jednalo o poctivé a zákonadbalé vykonavatele veřejné správy), tak ta vaše námitka obsahuje hromadu tvrzení, z nichž některá asi budou bez problémů prokazatelná, ale nic moc z nich neplyne (jako např. že přestupkář je bývalý fízl - to je tak odhadem 1/3 těchto úředníků), z jiných by zase plynulo lecos (např. vědomé manipulace se spisem, křivé výpovědi, řízené "zmizení" záznamu z kamery), ale cosi mi říká, že kdyby k tomu opravdu existovaly pádné důkazy, už se tím dávno zabývají OČTŘ (pokud to tedy není nějaká zvrácená taktika zahájit zničující útok námitkou podjatosti).

Dále tam plácáte dohromady jabka s hnojem. Jediné, co patřilo do námitky podjatosti, byl zvláštní vztah úřední osoby a svědka. Chyby v řízení (manipulace se spisy, nezajištění důkazu, který existoval, neumožnění seznámení se se všemi podklady) patří do odvolání, případně stížnosti na postup úřední osoby. Excesy, které přesáhnou běžnou neschopnost nebo lze dovodit úmysl, patří do trestního oznámení.

Máte-li opravdu i jiné důkazy než vaši interpretaci událostí, např. záznam z jednání, kopie/fotografie předmětných částí spisu předtím, než s nimi bylo údajně manipulováno atp., tak už mlčím, patrně si s nimi jen chcete pohrát jak kočka s myší. Pokud máte kulový, tak děláte akorát rozruch, který ve výsledku nepovede k ničímu potrestání a akorát oslabuje vaši pozici v řízení.
« Poslední změna: 31 Května 2016, 15:28:05 od hh »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #9 kdy: 31 Května 2016, 16:06:20 »

hh: já z toho pochopil že námitka podjatosti byl jen způsob jak ten papír dostat do toho samého spisu aby si to přečetl soudce.

Ale jestli ty argumenty nenapsal do žaloby tak to asi stejně nebude mít smysl.
IP zaznamenána

Leviathan

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #10 kdy: 31 Května 2016, 16:54:00 »

Nehodil byste sem prosím tu námitku bez těch hrubek? Hrozně rád bych si to přečetl (fakt jo), ale tohle prostě nedávám (jsem grammar nazi a snad si nechám dát papír od doktora, že nejsem schopen tohle přečíst). Vážně se omlouvám, vím, že to zní jako bych Vás chtěl nějak urazit, věřte mi však, že opravdu nechci; ale v současné podobě si to prostě přečíst nedokážu. Díky
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #11 kdy: 01 Června 2016, 00:32:49 »

@frost nenechte se rozhodit pár negativními reakcemi, odhaduji že kolegové dle vašeho úvodního příspěvku čekali nějakou bombu, ale to co máte v té námitce je převážně jen nezajímavá vata (z které si nikdo nic dělat nebude). Jediná zajímavá věc je ta manipulace se spisem a pokud ji můžete dokázat, TO je na místě. V TO ale neobviňujte přímo Tomča - hádám že nemáte důkaz že se spisem manipuloval přímo on... A to že se kamarádí se svědkem skutečně není důkaz.
GL.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #12 kdy: 01 Června 2016, 20:47:33 »

Pro info: Tomčo už není v Pardubicích, ale v Přelouči.
IP zaznamenána

frost

  • Příspěvků: 13
  • dělám co je správné, jen se to některým moc nelíbí
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #13 kdy: 05 Června 2016, 15:11:33 »

vůbec se nezlobím a pokud bych to neměl ověřené a podloženo důkazy a svědky, tak bych to v životě nenapsal, takže asi tak.... nebo vaše rada snad zní nechat si sr.. na hlavu? to je vážně dobrá rada....
Aniž bych nějak zpochybňoval, že dotyční jsou zmrdi (je to ostatně mnohem pravděpodobnější možnost, než že by se jednalo o poctivé a zákonadbalé vykonavatele veřejné správy), tak ta vaše námitka obsahuje hromadu tvrzení, z nichž některá asi budou bez problémů prokazatelná, ale nic moc z nich neplyne (jako např. že přestupkář je bývalý fízl - to je tak odhadem 1/3 těchto úředníků), z jiných by zase plynulo lecos (např. vědomé manipulace se spisem, křivé výpovědi, řízené "zmizení" záznamu z kamery), ale cosi mi říká, že kdyby k tomu opravdu existovaly pádné důkazy, už se tím dávno zabývají OČTŘ (pokud to tedy není nějaká zvrácená taktika zahájit zničující útok námitkou podjatosti).

Dále tam plácáte dohromady jabka s hnojem. Jediné, co patřilo do námitky podjatosti, byl zvláštní vztah úřední osoby a svědka. Chyby v řízení (manipulace se spisy, nezajištění důkazu, který existoval, neumožnění seznámení se se všemi podklady) patří do odvolání, případně stížnosti na postup úřední osoby. Excesy, které přesáhnou běžnou neschopnost nebo lze dovodit úmysl, patří do trestního oznámení.

Máte-li opravdu i jiné důkazy než vaši interpretaci událostí, např. záznam z jednání, kopie/fotografie předmětných částí spisu předtím, než s nimi bylo údajně manipulováno atp., tak už mlčím, patrně si s nimi jen chcete pohrát jak kočka s myší. Pokud máte kulový, tak děláte akorát rozruch, který ve výsledku nepovede k ničímu potrestání a akorát oslabuje vaši pozici v řízení.

takže abych to uvedl detailně na pravou míru

1. po tom, co jsem udělal slušný rozruch na magistrátu pana Tomču uklidili do Přelouče.

2. vztah osob z ústního jednání patří do námitky podjatosti stejně jako manipulace se spisem změna svědkovi výpovědi apod., jelikož je to minimálně pokus zakrýt křivou výpověď bengálce, což znamená, že rozhodující o přestupku zneužil svého postavení ve prospěch třetí osoby a to bengálce/svědka. takže jestli si už rozumíme.

3. manipulace se spisem není žádná procesní chyba!!!! je to minimálně zneužití pravomoci ve prospěch třetí osoby s cílem zamaskovat její pochybení. viz 2.

4. když napíšu, že mám důkazy, tak mám důkazy a svědky a neplácám tu bláboly jen tak z nudy nebo, aby mě mohl někdo obvinit z křivého obvinění....
    a) mám svědky
    b) mám důkazy jako fotografie spisu před, po a dokonce i v průběhu manipulace!!!! při jedné žádosti o nahlédnutí do spisu byla ve spisu výpověď bengálce bez jeho a i bez mých PODPISŮ!!!! stačí to? nebo co ještě? mám snad předložit doklad totožnosti?
    c) mám audio nahrávky, ne úplně všeho, ale stačí

5. v tuto chvíli to už řeší GIBS HK a ať si říká kdo chce co chce, tak jim důvěřovat musím.... pokud jde o to, že GIBS řeší bengálce, tak řeší bengálce a civilní osoby s případem nějakým způsobem spojené. bengálců je v tomto případě namočených nějakým způsobem minimálně 6 jen co vím.

6. k mému spisu přibyl GIBSu ještě další spis jednoho člena této komunity, kde jsou také rozpory a to dost slušné.

7. nejsem úplný idiot a počítám s variantou, že to GIBS zamete pod koberec (jsem přesvědčený, že se tak nestane) a mám dva možná tři záložní plány (o třetím ještě teprve uvažuji)

8. OČTR není náhodou také GIBS? řekl bych že ano....

9. ztrácel bych čas sem cokoliv uvádět, abych informoval ostatní co se jedou tam jedou za svinstva? NE, neztrácel a spíš by mohli být někteří rádi, že se do toho někdo takhle pustil, protože 90%+ lidí co znám by raději chodila pěšky a počkala by na půlku trestu a s prosíkem by si šla pro řidičák zažádat. tak to ani omylem!!!! se mnou šlápli hodně vedle a dokud nevyužiji všechny legální možnosti, tak toho nenechám. věřím, že nebudu muset.

10. ještě nějaké otázky a připomínky? velice rád vše uvedu na pravou míru. bohužel probíhá vyšetřování, tak konkrétní důkazy prostě nezveřejním a myslete si co chcete. budu zde uvádět konkrétní věci ze spisu apod., ale jen co budu moc.

díky za pochopení....

....jen uvádím, že manipulací se spisem je zde myšlena výměna svědkovi výpovědi (svědkovi = policistovi a přítele pana úředníka, rozhodujícím o mém přestupku), na které už nejsou mé podpisy!!!! stačí toto také jako důkaz? odpověď na toto nepotřebuji.... na rozdíl od většiny zbabělců se těch zmr.. fakt nebojím.... už mám k tomu dvě maření a také mi to je jedno, vše si nahrávám a stačí mi, když mi při jednom po dvou hodinách dali podepsat, že jsem byl poučen, odmítl jsem a řekli mi, že mě poučovat o ničem nemusí, ale když si to přeji, že mě poučí teď (po 2h od zadržení!!!!) a pak ten druhý spustil, že mě poučoval už u auta, že jsem to asi přeslechl atd. asi tak.
IP zaznamenána

frost

  • Příspěvků: 13
  • dělám co je správné, jen se to některým moc nelíbí
    • Zobrazit profil
Re:levárny ve SpŘ magistrátu Pardubice
« Odpověď #14 kdy: 05 Června 2016, 15:15:43 »

Nehodil byste sem prosím tu námitku bez těch hrubek? Hrozně rád bych si to přečetl (fakt jo), ale tohle prostě nedávám (jsem grammar nazi a snad si nechám dát papír od doktora, že nejsem schopen tohle přečíst). Vážně se omlouvám, vím, že to zní jako bych Vás chtěl nějak urazit, věřte mi však, že opravdu nechci; ale v současné podobě si to prostě přečíst nedokážu. Díky

opravdu se urazit nenechám, takovéto poznámky mám docela rád. doporučím nějaký kvalitní SW na převod .pdf formátu do .docx a tam si ty hrubky můžete upravit sám. nemám čas ztrácet čas hloupostmi.
IP zaznamenána