30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zákaz odbočování vlevo  (Přečteno 10447 krát)

ondrakrupi

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz odbočování vlevo
« Odpověď #15 kdy: 11 Března 2016, 20:24:21 »

I tak dekuju. Uvidime zda neco prijde.  ;)
IP zaznamenána

ondrakrupi

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz odbočování vlevo
« Odpověď #16 kdy: 23 Května 2016, 19:16:14 »

Dobrý den, tak mě přišel papír od ouřadů. Pokud to dobře chápu, tak tohle je jen pokus abych se dostavil k blokovému, kde to teda bude do 1000,-Kč a bez bodu. Pokud na to nepřistoupím bude se směřovat do správního řízení. Můj dotaz je, pokud bych do tohoto blokového šel, tam mě řekli třeba 1000,- a já nesouhlasil, že je to např. moc, pak to přejde do správního? Nebo tím že jsem se dostavil k blokovému se to tam musí vyřešit?
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 314
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz odbočování vlevo
« Odpověď #17 kdy: 23 Května 2016, 19:31:26 »

Součástí podmínek pro blokové řízení je to, že je obviněný ochoten pokutu zaplatit. K tomu nutně musí tu nabídku znát. Fízli častou zkoušejí nátlak tím směrem, že nejdřív vytáhnou z podezřelého přiznání, resp. odpověď na dotaz typu, jestli souhlasí se spácháním přestupku (či nějaký podobný blábol) a do té doby odmítají sdělit, za kolik by to bylo. Ve skutečnosti musí být přestupek spolehlivě zjištěn (součástí toho může být i přiznání, ale není to podmínka ani nutná, ani postačující) a přestupce musí s nabídnutým řešením (tj. vyřešením s blokem za xy) souhlasit.

Ten souhlas se vyjadřuje podpisem vyplněného bloku, pokud k podpisu nedojde, žádné blokové řízení se nekonalo.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 753
    • Zobrazit profil
Re:Zákaz odbočování vlevo
« Odpověď #18 kdy: 26 Května 2016, 00:11:36 »

správní orgán Vám takticky nesděluje, že má v ruce prd a tedy vyzývá vlastníka vozidla " aby se k tomu postavil jako chlap a pěkně jim splnil čárku v systému "
takže bych se nedostavoval, počkal jestli opravdu zahájí, kdyby snad jo, nechat někoho seznámit se spisem, aby náhodou mozkovým myšlením nedošlo k odbornému poznání osoby za volantem a pak už jen odmítnout vypovídat a kávička
IP zaznamenána