30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9

Autor Téma: Žádost o kopii spisu podle InfZ - žadatel není účastníkem řízení  (Přečteno 86070 krát)

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

http://ulozto.cz/xxFbyabB/scan-510-ds-pdf

Prijemne cteni ;D Zadosti je tam jedenact, posledni vlozena do spisu vcera. Z telefonatu ucinen samozrejme uredni zaznam, ze obvineny souhlasi se zverejnenim. Jen skoda, ze tenkrat obvineny nerekl "ne", mohla byt jeste legrace...
Díky! Zajímavé počtení. Ta fotka je fakt bomba. Vzdálenost 320 metrů, v zatáčce, další auta...

Celej spis je zajímavej, u rychlosti 67 km/h asi takovej zápřah nečekali :)
Ten laser má myslim doporučenou vzdálenost na měření 140 metrů. Na fotce parkoviště, to si snad dělaj prdel. S takovýma důkazama si zaslouží makat.
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil

Podle atestu je měření možné ze vzdálenosti 25-400m.
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil

mají to úřednící blbě anonymizované , zůstala tam poznávací značka . určitě by bylo vhodné je za to nějak zjebat, to si nemůžou za státní prachy dovolovat , lenoši líní :)
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil

Úsměvné, jak se paní Kalčíková tvrdohlavě bije a ještě furt nepochopila, že si tentokrát vzala příliš velké sousto, asi na tom má opravdu osobní zájem a tudíž je podjatá :D
IP zaznamenána

wit.cz

  • Příspěvků: 128
    • Zobrazit profil

Ten spis opravdu pobavil, ouřednice si pořád stojí za svým a jede jak kolovrátek. U těch žádostí na konci jsem už vyprsknul smíchy, to je dobrej tlak  :D :D
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil

Proč ten kříž na fotografii je mimo měřené vozidlo?
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

Protože umělci měřili ručně a auto netrefili. Změřili bůh ví co. Absolutně nechápu proč to orgán začal vůbec řešit.
Ten záznam o přestupku je takovej paskvil, že to měli odložit hned :x
Jen ať se vaří, už vidím to odvolání od jkrause 8)
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil

K všeobecnému pobavení doporučuji především str. 82 a 83 ze spisu. Já u toho řvu smíchy.  ;D ;D ;D
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

Podle atestu je měření možné ze vzdálenosti 25-400m.

Jo to je pravda, ten přístroj to dokáže, ale návod k obsluze na MicroDigiCam doporučuje určitou vzdálenost při měření a je to právě mimo jiné i kvůli čitelnosti snímku, tak aby byl použitelný jako důkaz. Oni v souladu s návodem k obsluze evidentně nepostupovali. Snímek je nečitelný, nedodržená doporučená vzdálenost, má být přiměřeně viditelné okolí, co nejméně vozidel, záměrný kříž je mimo vozidlo a asi by se našlo i něco dalšího. Zítra zkusím pohledat návod k obsluze.
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil

Podle atestu je měření možné ze vzdálenosti 25-400m.

Jo to je pravda, ten přístroj to dokáže, ale návod k obsluze na MicroDigiCam doporučuje určitou vzdálenost při měření a je to právě mimo jiné i kvůli čitelnosti snímku, tak aby byl použitelný jako důkaz. Oni v souladu s návodem k obsluze evidentně nepostupovali. Snímek je nečitelný, nedodržená doporučená vzdálenost, má být přiměřeně viditelné okolí, co nejméně vozidel, záměrný kříž je mimo vozidlo a asi by se našlo i něco dalšího. Zítra zkusím pohledat návod k obsluze.
To by bylo super. Já mám jen certifikát o schválení (tady:
http://www.uschovna.cz/zasilka/CR7683RXURG89E83-HWE/) a tam se píše o těch 400m. Návod k použití jsem zatím nikde nesehnal.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

Certifikát je i zde na foru  http://30kmh.cz/index.php?topic=656.0
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil

Myslím že je na řadě žádost, aby vzhledem k širokému zájmu veřejnosti (viz žádosti o info) bylo nařízené ústní jednání ustanoveno jako veřejné. Nemají žádný zákonný důvod, jak to nepovolit a budou mít stažené svěrače, kolik lidí (kterým nemohou kontrolovat OP) asi přijde a bude si jednání natáčet.
A určitě si to chce  s sebou přivést svědka (žádný zákon to nezakazuje), který bude jednání natáčet. Svědek je tam proto, aby správní orgán nemohl tvrdit, že byl při jednání hrubě uražen a na základě toho stanovuje pořádkovou pokutu 5000Kč. Bez svědka by to klidně tvrdit mohl.  :)
Už jsem se dost dlouho nepodíval do Klatov.   
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil

Tak jedeme  ;D ;D ;D
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami

Bohužel je teď období, kdy prakticky nemám čas sem chodit, takže jsem spis v první fázi ani nepostřehl.

Vzhledem k jeho obsahu se nedivím, že s tím dělala takové obstrukce ;D Zajímavé, že si teď na každé ústní jednání předvolává fízly jako svědky - jako by snad jejich výpověď mohla něco změnit na tom, že mají na hovno změřeno.

Musím říct, že spis o více než 100 stranách - a to jsme ještě zdaleka neskončili - jsem v tak banální záležitosti dlouho neviděl a ta série žádostí o info na konci mě rozsekala :D Mimochodem, ty žádosti ve spise vůbec nemají co dělat, řízení o (ne)poskytnutí info podle InfZ je samostatné a s tou přestupkovou věcí nijak nesouvisí.

Těším se na odvolání  8)
« Poslední změna: 21 Ledna 2015, 07:47:42 od jkraus222 »
IP zaznamenána

danecek6662

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil

Tak jsem si vylil smíchy kávu, str.82-90.
IP zaznamenána
Neexistují velké problémy, existují pouze malá kladiva.
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9