30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zadrzeny RP a prekluze  (Přečteno 16191 krát)

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeny RP a prekluze
« Odpověď #15 kdy: 03 Července 2015, 12:10:09 »

Buďme za to zatím rádi, protože už jsou tady jakési náznaky aktivit, jak tohle utnout. A co si budeme povídat, když má člověk řidičák v kapse, tak ten boj s úřadem je trochu jiný level, než když mu jde o každý den, kdy ho má zadržený.
IP zaznamenána

Redik

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeny RP a prekluze
« Odpověď #16 kdy: 07 Července 2015, 09:53:25 »

Tak mi konecne odepsali. Dnes nebo zitra poslou lejstro a muzu si jit pro ridicak na urad v miste bydliste. Diky vsem, co se mnou zde komunikovali. O cele anabazi pisu v soucasnoti clanek, ktery nejspis nabidnu k uverejneni D-FENSovi. Jeste jednou diky.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeny RP a prekluze
« Odpověď #17 kdy: 07 Července 2015, 15:03:05 »

Mě tedy nepřijde jako zvláštní výhra být přes rok bez papírů. Chtělo by to aspoň písemný dotaz na úřad, jaké máte předložit doklady k náhradě škody, která Vám vznikla nesprávným úředním postupem. Nesprávný úřední postup je i to, že se Vás nepodařilo odsoudit. 
IP zaznamenána

Redik

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeny RP a prekluze
« Odpověď #18 kdy: 07 Července 2015, 18:30:55 »

Ne, vyhra to skutecne neni. Ja sice auto nepotrebuju k praci, ale i tak to byl peknej voser. Ten dotaz samozrejme muzu vznest, ale uprimne - jaka je sance, ze se tim vubec budou zabyejat? Co jsem tak zaslech, tak tohle rutinne hazej ze stolu.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeny RP a prekluze
« Odpověď #19 kdy: 07 Července 2015, 21:23:29 »

Nejde o to, že Vám vyhovějí, ale že se budou muset zamyslet nad tím, jak Vám na konkrétní dotaz odpovědět. A z té odpovědi vyplynou použitelné věci v kauzách dalších poškozených.
IP zaznamenána

Redik

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeny RP a prekluze
« Odpověď #20 kdy: 08 Července 2015, 09:36:47 »

No prave proto jsem psal "rutinne hazej ze stolu", protoze si myslim, ze na to maj nejakej mustr typu, ze jsem se sice provinil, ale z casovejch/kapacitnich duvodu blabla. Mozna bych ale byl ochoten je trosku poprudit, za to jejich zmrdstvi. Je tam nejaka lhuta, do ktery to musim udelat?
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeny RP a prekluze
« Odpověď #21 kdy: 08 Července 2015, 10:12:13 »

Právě teď Vám nabíhají čerstvé náklady díky tomu, že oni mají Váš ŘP. Takže právě teď je vhodná doba na ten dotaz, případně lze podat i při přebírání ŘP. Ale musí to mít formu, na kterou jsou povinni odpovědět, ne se jenom zeptat mezi dveřmi. Takže nejlépe písemně s potvrzenou kopií z podatelny.
Stačí napsat :
Vzhledem k tomu, že mi vznikly významné náklady související se zadržováním ŘP Vaším úřadem (číslo jednací :.........) , poučte mě prosím obratem, jakým způsobem mohu tyto náklady uplatnit. Především mě zajímají zákonné lhůty, způsob doložení a identifikace adresáta pro uplatnění vzniklé škody.
S pozdravem ....
IP zaznamenána

Redik

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:Zadrzeny RP a prekluze
« Odpověď #22 kdy: 08 Července 2015, 10:19:39 »

Tak jo, zkusim jim to nacpat. Baba se urcite bude tvarit jak kakabus, uz za to to stoji.
IP zaznamenána