30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odtah v mé přítomnosti  (Přečteno 4644 krát)

Pustik

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Odtah v mé přítomnosti
« kdy: 14 Ledna 2016, 13:46:06 »

Chytil jsem odtahovku, jak mi odjíždí s naloženým vozem. Praha, modrá zóna, všude prázdno, ale auto bez karty. Přítomní 2 MP v kabině vozu  se se mnou odmítl bavit, ať si přijedu na odtahové parkoviště. Div mi nepřejeli nohy. Nějaká šance se bránit? Nebo je jejich postup v pořádku?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Odtah v mé přítomnosti
« Odpověď #1 kdy: 14 Ledna 2016, 13:52:44 »

Urychleně nafotit prázdná místa, abyste se mohl ubránit chybějící materiální aspekt. Ale ten odtah musíte zaplatit, jinak jste bez auta, bohužel…
IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil
Re:Odtah v mé přítomnosti
« Odpověď #2 kdy: 14 Ledna 2016, 13:56:26 »

Jakmile mají naloženo, tak už je pozdě.
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Odtah v mé přítomnosti
« Odpověď #3 kdy: 14 Ledna 2016, 13:59:42 »

MP Pha3: jakmile se odlepí kola od země, odtah je již zahájen a nelze ho zrušit (hint: rychle do toho auta naskočit a zamknout se v něm, následně komunikovat přes štěrbinu v otevřeném okýnku a posílat odtahovkáře do píči po 45 minutách pomohlo)

viz: https://forum.pirati.cz/praha-f78/schuze-ks-praha-26-6-2014-t24046.html#p329235
« Poslední změna: 14 Ledna 2016, 14:02:53 od dj-bobr »
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Pustik

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Odtah v mé přítomnosti
« Odpověď #4 kdy: 14 Ledna 2016, 14:03:42 »

Díky.
Musím říct, že mi zvedli mandle naprosto arogantním chováním. Snažil jsem se o domluvu. Z jejich strany "Neotravuj, nebavíme se s tebou, uhni, my jedeme."
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Odtah v mé přítomnosti
« Odpověď #5 kdy: 14 Ledna 2016, 14:05:04 »

No tak jsou to nakonec jen sprostí zloději, co byste chtěl…
IP zaznamenána

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil
Re:Odtah v mé přítomnosti
« Odpověď #6 kdy: 14 Ledna 2016, 14:15:45 »

Byl jsem akci přítomen a pobavil jsem se trochu s těma MPíkama a oni sami s tím zákrokem vlastně nesouhlasili, protože auto opravdu nikomu aktivně nepřekáželo, ale bylo to na udání někoho z přilehlého domu. (následně se přiznali, že s námi - Piráty - oba sympatizují, celkem s nima byla i docela fajn řeč).
Fajn řeč nebyla s řidičem odtahovky, který byl sprostý jak dlaždič, piča za pičou lítaly noční ulicí, starý dýzl odtahvozu jedoucí naprázdno dělal taky slušný kravál (a pochopitelně i smrad) a řidič neustále nadával, že to měl bejt normální odtah a že děláme problémy, načež po několika desítkách minut velmi hlasitě pronesl (cituji téměř doslova), že se na to může kvůli třem stovkám vysrat, že mu to za to nestojí..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Odtah v mé přítomnosti
« Odpověď #7 kdy: 14 Ledna 2016, 14:31:23 »

LOL, že prý „vlastně nesouhlasili“. Toho jsem byl také jednou svědkem, když to městapák vysvětloval jednomu nešťastníkovi, zatímco mu nakládali auto, které nikomu nepřekáželo (zatímco odtahovka zablokovala kompletně silnici). No a poté, co městapák vysvětlil, že on za to nemůže, že on by jinak odtah nenařídil, ale že musel na udání, a pak „ještě moment, ještě tady něco vyřídím“, aby o kousek dál jednomu autu, co parkovalo obráceně, dal aktivně pokutový lísteček za stěrač. Jojo, ale jinak s tím vlastně nesouhlasil…

Pokud tam pyráti byli v takové přesile, měli odtahovákovi vypustit pneumatiku. To funguje velice dobře (to by to auto složil hned dolů)…
IP zaznamenána