30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek  (Přečteno 7057 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« kdy: 03 Září 2018, 17:43:55 »

https://www.novinky.cz/domaci/482243-fuj-tahni-vyjela-na-zemana-maminka-skolaka-ovcacek-ji-okrikl.html
No nevim nevim, nejsem Zemanův příznivce, ale ani do něho nekopu. Gesto s trenkami je podle mě ptákovina  ve tento slavnostní den. Ale za ten povedený dáreček bych pana prezidenta nejraději do řiťi nakopal.
Docela by mě ta knížka zajímala, skoro bych tipnul, že ji napsal Huml. ;D  Vidím ten literární skvost v jasných barvách.
Dětičky se holt musejí tvarovat od malička a nabádat k práskačství nejlépe od školky.
Asi bych skřípal zuby a při nejmenším  by mne to jako rodiče prvňáčka  pobouřilo.
Těžko říci jestli to" fuj táhni" předcházelo nebo následovalo po předání toho literárního veledíla.
Čert ví jak bych reagoval.  V druhém případě bych tu reakci dokázal pochopit.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #1 kdy: 03 Září 2018, 18:06:31 »

A účast tohoto ulhanýho senilního vožraly kterej mluví jak dlaždič a chová se jako hovado není ptákovina?

Moje dítě by se tohoto vůbec neúčastnilo, stejně jako přednášek od fízlů apod..

Ale uznávám že lepší by bylo kdyby všichni rodiče odvedli svoje děti ze třídy a dali ředitelce najevo že se týhle šaškárny účastnit nebudou.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #2 kdy: 03 Září 2018, 22:18:18 »

Asi bych skřípal zuby a při nejmenším  by mne to jako rodiče prvňáčka  pobouřilo.

Jestli čekáte že dítě ze školy přinese nějak kritický pohled na policii tak to jste naivní..

..možná jen když tam pozvou příslušníka který se o to postará neúmyslně.. jako legendární "dvě dávky" z Pelíšků
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 849
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #3 kdy: 03 Září 2018, 23:15:07 »

Skolu provozuje a plati stat. Policii provozuje a plati take stat. Proboha proc by se navzajem nemeli radi?
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #4 kdy: 03 Září 2018, 23:58:13 »

Asi bych skřípal zuby a při nejmenším  by mne to jako rodiče prvňáčka  pobouřilo.

Jestli čekáte že dítě ze školy přinese nějak kritický pohled na policii tak to jste naivní..

..možná jen když tam pozvou příslušníka který se o to postará neúmyslně.. jako legendární "dvě dávky" z Pelíšků

Když jsem byl malý, do školy občas zvali příslušníky Lidových milicí a VB. Dneska zvou Městapo a PČR. Účel cca stejný. Nevidím v tom velký rozdíl, akorát milicionář měl samopal vz. 58 a předvedl nám rozborku a sborku. To nás kluky bavilo. Taky se rozdávaly dárečky, pamatuju se na červeno-zelené plácačky os esenbé. Jo a taky k nám jezdila besedovat ČSLA. To bylo asi nejzábavnější. Dárečky: vystřihovánka foukací rakety.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #5 kdy: 04 Září 2018, 01:32:57 »

 Možná jsem naivní, ve školství jsem 4 roky působil. Na druhém stupni jsem zažil 4x setkání žáků s městskou policií, obvykle jako dozor s osmičkou nebo devítkou. Naštěstí jsem je mohl předem připravit na snůšku blábolů a lží a vyslovit  svůj názor a po přednášce uvést věci na správnou míru. A světe div se, žádné dítko mě zřejmě nikdy doma nenaprášilo.
Škola by měla být prostá veškeré politiky, ale bohužel tomu tak není. A jako brutální mi připadá s tím začínat v první den školy.
Jediná výhoda je, že prvňáčci ještě neumí číst a knihu obalí vrstva prachu a upadne v zapomnění , než se číst naučí.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #6 kdy: 04 Září 2018, 05:02:04 »

Nemyslím si, že to bylo o politice. Co se týče jeho proslovu k dětem, byl naprosto neutrální a nebylo v něm nic, co by se dalo vytknout.
Tak nějak bylo u nás vždy tradicí, že prezident přivítal v nějaké náhodně vybrané škole prvňáčky.
Zde se ukázala v plné síle sprostota, vulgarita a hulvátskost některých občanů, kteří nejsou ochotni se smířit s výsledky voleb a předvedli své pojetí demoGracie v plné své kráse. Zemana nemusím, nevolil jsem ho (ani nikoho z dalších kandidátů, neb pro mne nebyl žádný volitelný). Nicméně bych si nedovolil nikdy veřejně takhle sprostě na něj pokřikovat. Ani na (tehdy) Havla, což byl sebestředný ožrala, kolaborant, zaprodanec a škůdce, ale zároveň (bohužel) prezident…
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #7 kdy: 04 Září 2018, 05:53:49 »

Jediné co se ukázalo je že kdo seje vítr, sklízi bouři.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 204
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #8 kdy: 04 Září 2018, 07:34:09 »

Jak to vlasne funguje, ze nejaky politicky zmrd se nekomu nasere do vyuky?
Da se tomu zabranit?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #9 kdy: 04 Září 2018, 08:09:45 »

Kancelář prezidenta se někde objedná, ředitelka tomu vyhoví aby neměla problémy, kontroly apod. a pak tam ten zmrd normálně přijede. Dá se tomu zabránit jedině tak že všichni z tý třídy odejdou a on si tam bude vyprávět sám pro sebe.

Spíš by mě zajímalo kdy se rodiče o tý grotesce dozvěděli.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 204
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #10 kdy: 04 Září 2018, 09:25:02 »

Kvuli ochrance toho kretena, to asi neni, tak jednoduche.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #11 kdy: 04 Září 2018, 09:27:14 »

Kvuli ochrance toho kretena, to asi neni, tak jednoduche.

Jako odejít ze třídy ?! No to by bylo velmi zajímavé, kdyby mně nenechali odejít.....
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 204
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #12 kdy: 04 Září 2018, 09:29:05 »

Podivejte se na videa... ochranka omezovala pohyb jinych osob.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #13 kdy: 04 Září 2018, 09:43:18 »

Podivejte se na videa... ochranka omezovala pohyb jinych osob.

To ale dělat musí, to je práce ochranky presidenta, premiéra atd. v kterémkoliv státě. Dále nejen u nás je tradice, že president, jedno zda Beneš, Hácha, Zápotocký, Havel neb Zeman, 1. školní den vybranou školu navštíví. Nesre se do výuky, neb 1. den se neučí. A určitě to není tak, že by to ředitel/ka považovala za opruz, naopak jde o svého druhu vyznamenání, pokud chápeme úřad presidenta jako instituci.  Zeman se choval naprosto slušně, jeho proslov měl hlavu a patu, nebyl dlouhý, byl nepolitický a pro děti srozumitelný. Já jej taky nevolil, ale jestliže mi náhodou v něčem konvenuje (podpora Izraele, odmítání islámu), přiznám si to. Dále, ty trapné červené symboly, co si někteří rodiče připíchli, opravdu si myslíte, že to bylo spontánní, že to napadlo x lidí najednou a vyrobili si stejný kousek látky na špendlíku? To bylo zcela jistě někým zorganizované, někdo jim to rozdal a ne že ne. Pokřikování už nekomentuju vůbec....
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Zeman rozdával prvňáčkům knihy policejních pohádek
« Odpověď #14 kdy: 04 Září 2018, 09:47:54 »

No a co že jim to někdo rozdal? Vzali si to dobrovolně. To je naprosto běžný postup odpůrců čehokoliv, kdekoliv.

Těžko se dětem vysvětluje že to je ten slušný pán od kterého někteří poprvé slyšeli slovo kunda.
« Poslední změna: 04 Září 2018, 09:54:27 od t4455 »
IP zaznamenána