30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Záznam z kamery .  (Přečteno 2681 krát)

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Záznam z kamery .
« Odpověď #15 kdy: 19 Listopadu 2022, 08:09:45 »

Nevím jak jasně je na kameře rozeznatelné to zastavení, jestli z toho půjde prokázat, že policajti lžou? Já jsem kolikrát jako řidič viděl nebo zažil či smyslově vyhodnotil situaci trochu jinak a pro mě příznivěji, než jí pak zaznamenala moje autokamera za čelním sklem, což jsem si uvědomil, až když jsem záznam shlédl.
Ten blinkr jen podle zvuku prokázat jako lež policajtů nepůjde si myslím, teoreticky mohla být vadná žárovka, studený spoj, apod., oni tvrdí něco o tom, co viděli nebo neviděli, ne co slyšeli nebo neslyšeli, ale k vyvinění řidiče by ten zvuk blinkru stačit měl si myslím, za případnou technickou závadu řidič nemůže, když o ní nevěděl. Pokud byl záznam natočen ve tmě, mohlo by být blikaní zaznamenáno na autokameře i obrazově, např. odrazem z okolí, pokud tam je nějaký reflexní materiál na dopravním značení apod., pak by byla lež policajtů prokazatelná.
Pokud stáli policajti naproti, předpokládal bych, že budou snad mít také kamerový záznam na podporu svěho tvrzení, když je to jejich oblíbené místo?

Zastavení je viditelné i potmě a během toho zastavění byla pronesená věta : koukej tam u stromu ( auto schované za stromy a oba fizli venku ale šly pořádně vidět až když jsem je osvítil ) ta špína  už zase čeká , koho by o**bala. 

Blinkr ( vadná žárovka ) vylučuji . ( Toyota Corolla hybrid 2020 , vše v LED a funguje ) .  Spíš jsem se jim znelíbil ,.že jsem z té křižovatky se rozjel svižněji. ( Byla úplně prázdná nikde nikdo ) .

IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Záznam z kamery .
« Odpověď #16 kdy: 19 Listopadu 2022, 08:30:27 »

Pak je ale divné, že ve tmě není vidět to blikání? Nebo je vidět?

Takovéhle urážlivé řeči mezi dvěma osobami o jiných osobách nejsou postižitelné, když nejsou zveřejněny komukoliv např. na internetu.
« Poslední změna: 19 Listopadu 2022, 09:03:02 od alo.is »
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Záznam z kamery .
« Odpověď #17 kdy: 19 Listopadu 2022, 09:21:39 »

Ano , muselo být vidět . Tím jsem si jist . Vím o dvou lidech , kteří ale nedostali pokutu za blinkr , ale právě za tu stopku ačkoliv oba tvrdí ( a oba jsou místní ) že stáli ( nemám důvod nevěřit ) u nás fizli zkoušejí - proto bych jim to chtěl otriskat o hlavu ten záznam . Nejvíce divné je to , že u běžného hlídání stopky ( na jiných místech ) mají auto postavené tak , aby kamera zaměřovala křižovatku . Zde se  vždy schovají na lesní cestu , takže pokud ta jejich kamera nejde ohnout doleva ( přes stromy ) . Tak záznamy narozdíl ode mne nemohou mít .
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Záznam z kamery .
« Odpověď #18 kdy: 19 Listopadu 2022, 09:27:52 »

No mně jde o to, jestli je vidět blikání na záznamu vaší autokamery?
IP zaznamenána

winner820614

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Záznam z kamery .
« Odpověď #19 kdy: 19 Listopadu 2022, 10:33:41 »

Nejde vidět . Nemělo by se svetlo o co odrazit . ( Při výjezdu mělo čumák lehce nahoře ).  Jinak odraz svítí jasně .
IP zaznamenána