30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] příkaz - lékárnička  (Přečteno 5413 krát)

tomkej

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
[?] příkaz - lékárnička
« kdy: 22 Září 2015, 00:53:55 »

zdravím a pozdravuju

při kontrolní kontrole bylo shledáno, že lékárna před měsícem prošla a že chybí vesta a tudíž že musím být náležitě ztrestán a protože bych se chtěl zdokonalit v obraně proti buzeraci ze strany státu, odmítl jsem to řešit na místě. Nejsem v tom zběhlý a tak jsem se chybám nevyhl, především jsem si zákrok nenatočil, spíš jsem začal natáčet pozdě a taky že jsem si nevšiml že mě opice natáčí, je se v čem zdokonalovat.
Celkem rychle přišel příkaz o uložení pokuty, proti němuž jsem podal odpor, obratem přišlo předvolání k ústnímu jednání, jsou rychlí jak sračka, až jsem si myslel,že jsem prošvihl termín, v pondělí jsem poslal odpor ve středu byl lístek ve schránce.
Doposud jsem snad postupoval správně a teď bych potřeboval poradit jak dál, jestli zvolit zmocněnce či něco jiného. Chystám se samozřejmě dojít si zjistit co je ve spisu.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:příkaz - lékárnička
« Odpověď #1 kdy: 22 Září 2015, 08:55:57 »

Zvazoval bych poslat jim omluvenku dalnopisem, kdyz po tom tak touzi ...

... ale radu nemam, snad nekdo zkusenejsi.
IP zaznamenána

Omega

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:příkaz - lékárnička
« Odpověď #2 kdy: 22 Září 2015, 09:14:05 »

zdravím a pozdravuju

při kontrolní kontrole bylo shledáno, že lékárna před měsícem prošla a...

No ale v příkazu se píše, že jste jim sdělil, že ji vůbec nemáte. Pokud tohle není pravda a oni to nemají zadokumentované (nebo máte vy tuhle část ve svém záznamu), tak bych je otravoval na tom, co v lékárničce bylo vlastně prošlého (většina lidí ani neví, co tam všechno a v jakém počtu má být). PaChové pro změnu často neví nebo nerespektují, že materiál uvnitř zabalené lékárničky má zpravidla delší expiraci, než je vyznačena na vnějším obalu.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:příkaz - lékárnička
« Odpověď #3 kdy: 22 Září 2015, 09:16:57 »

Minimálně nemá vestu.
Na materiální aspekt se tohle shodit nedá, zadokumentované to bude asi také dobře, takže jedině na prekluzi.
A pokud je úřad akční, tak to bude také bída.
Jediné co mě napadá je založit si teď datovku a vsadit si, že úředník pošle rozhodnutí poštou a nebude mít tedy doručeno.
IP zaznamenána

lubos

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 85
    • Zobrazit profil
Re:příkaz - lékárnička
« Odpověď #4 kdy: 22 Září 2015, 12:16:30 »

K ústnímu jednání bych šel a prohlédl si důkazy co provedou. Stěžejní zjevně bude zdali je lékárnička prošlá anebo není vůbec. Pokud je prošlá tak je na nich prokázat jak na to přišli. U vesty to samé - jak moc je zdokumentováno že není.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:příkaz - lékárnička
« Odpověď #5 kdy: 22 Září 2015, 13:17:38 »

Mimochodem, moje mila ted delala inventuru lekarnicky a zjistili jsme, ze ackoli na obalu je datum expirace jiz prosle, vsechny artefakty uvnitr maji datum jeste asi rok platne. V obou vozech stejny pripad.
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:příkaz - lékárnička
« Odpověď #6 kdy: 22 Září 2015, 21:17:13 »

... že materiál uvnitř zabalené lékárničky má zpravidla delší expiraci, než je vyznačena na vnějším obalu.
Já jsem měl v lékarničce materiál s 2-3 měsíce kratší použitelností než byla celá lékarnička.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 754
    • Zobrazit profil
Re:příkaz - lékárnička
« Odpověď #7 kdy: 23 Září 2015, 00:46:47 »

letos jsem renovoval 3ks s expirací dle obalu 8-2015
rouška ovšem byla jen 2010
obvazy 12-2015
IP zaznamenána