30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Lochkovský tunel 72 na 60  (Přečteno 2843 krát)

smg465

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
Lochkovský tunel 72 na 60
« kdy: 25 Října 2016, 20:57:44 »

Došla mi výzva provozovateli k uhrazení dlužné částky ze dne 27.10., kterou jsem měl uhradit do 12. 10. Trochu jsem to zazdil. Jednalo se o hrozný skutek, v půlce srpna jsem jel 72 na 60 v Lochkovském tunelu na Pražském okruhu. Vozidlo je firemní.
Zvažuji 2 varianty, a to buď, aby nahlásit Helmuta anebo nahlásím sebe, v Praze a na ministerstvu to stejně do 2 let nestihnou vyřešit.

Problematice automatizovaných systému příliš nerozumím. Nevím tedy, jestli by zaslané vyjádření, ještě vzali v potaz anebo to rovnou překlopí na sprdel. A za druhé, jestli je to dobrý nápad hlásit sebe, vím, že MD je zasekané a nestíhá a v Praze toho mají taky hodně.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Lochkovský tunel 72 na 60
« Odpověď #1 kdy: 26 Října 2016, 09:00:07 »

Jestli zatím přišla jen výzva k úhradě určené částky, tak ji zahoďte a vyčkejte, jestli se vůbec něco začne dít.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Lochkovský tunel 72 na 60
« Odpověď #2 kdy: 26 Října 2016, 13:12:04 »

V Praze zatím nedělají turbo model tak by mělo stačit to zahodit.. a čekat co se dál stane..

Jestli je plán to dotáhnout do prekluze tak to jde ještě natáhnout.. s někým se domluvíte a udáte jeho.. ten bude hrát o čas a pak řekne že neřídil on ale vy.. a zároveň se přiznáte..
IP zaznamenána