30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Jsem pirát  (Přečteno 36037 krát)

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #45 kdy: 13 Září 2016, 10:28:00 »

Máte nafocený obsah spisu, abyste mohl prokázat, že tam udání Helmuta a dopis SO Helmutovi chybí? Dovoluji si upozornit, že nejeden úředník je ochoten v rámci boje se zločinem pracovat se spisem více než kreativně, čemuž se dá v podstatě (částečně) bránit pouze pořízením kopie obsahu.
IP zaznamenána

Mr.Electronica

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #46 kdy: 13 Září 2016, 10:43:49 »

Podací lístek nemám, mám tu kartičku české pošty, kde se podací lístek nemusí dávat.
Nicméně, mám od pošty mejlové potrvzení, že byla dodána - zásilka šla doporučeně.

kdo:
Kompletní kopii spisu nemám, nicméně mám v protokolu sepsáno, co všechno spis obsahuje. Nic o mém podlém udavačském dopise tam není a není tam nic o reakci úřadu pro Helmuta.
Helmut si dopis nepřevzal, čekal jsem, že to půjde do schránky, ale pošta dopis vrátila.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #47 kdy: 13 Září 2016, 13:29:01 »

Tak si zajisti kompletni kopii spisu, treba to tam je. Je to dost dulezity.
IP zaznamenána

Mr.Electronica

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #48 kdy: 13 Září 2016, 14:59:52 »

Kompletní spis jsem viděl na vlastní oči. Opravdu tam můj dopis není, není o něm ani zmínka, úředník přede mnou rozkládal jednu stranu za druhou.

Nakopírovat jsem si nechal vše to, co jsem neměl (kromě výzev a příkazu, co mi už poslali).

Jestli je to chyba, tak se příště polepším, holt mi přišlo logické nechtít kopírovat ty výzvy, které mám u sebe.

Nějak se mi nechce věřit tomu, že by se můj dopis najednou v mezičase našel, spíš jej prostě někde zašantročili a na tom bych chtěl stavět...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #49 kdy: 13 Září 2016, 15:16:31 »

Správně by mělo být do seznamu spisu zaznamenáno, že jsi dne toho a toho obdržel (kompletní/částečnou) kopii spisu. A tím pádem cokoliv by bylo později přidáno, tak je poznat z toho okopírovaného seznamu co obdržíš. Absenci něčeho ve spise k určitému datu lze dokázat pouze tím seznamem.
IP zaznamenána

Mr.Electronica

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #50 kdy: 13 Září 2016, 15:33:45 »

To si myslím, že není problém.

Ve spise je, že jsem obdržel částečnou kopii spisu, vlastně jen vyjádření MP v počtu X stran s tím, že ve spise je Y stran. Takže máme IMHO jednoznačně identifikovaný spis.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #51 kdy: 13 Září 2016, 16:16:32 »

V tom momentě je IMHO podstatné, zda máte okopírován též obsah spisu.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Mr.Electronica

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #52 kdy: 13 Září 2016, 16:36:11 »

To mám, respektive obsah spisu je přímo vypsán v protokolu...
IP zaznamenána

Mr.Electronica

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #53 kdy: 16 Září 2016, 10:34:17 »

Dneska bych to chtěl poslat.

Může to být nějak takto?

Zdravíčko.

Po prostudování spisu uvádím následující zkutečnosti.

Dne XY jsem poslal dopis, kterým udávám Helmuta. Ve spise není žádná reakce, ani tento dopis. Z tohoto důvodu se domnívám, že jste jej ignorovali, i když jste jej přijali (viz příloha kopie doručenky).

Tímto jsem splnil svou zákonnou povinnost dle §X (to ještě budu muset dohledat, pokud to někdo ví, prosím ať napíše dole) a úřad mě jako provozovatele nemůže stíhat za tento případ, ze kterého je SPRDEL.

Žádám o odložení případu.

Zdraví
Pirát

IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #54 kdy: 16 Září 2016, 10:51:28 »

Komentář amatéra:
- žádat koneckonců můžete co chcete, ale nevidím sebemenší důvod, proč by to měli odložit, jedině snad prekluze, Vaším po částech podávaným popisem se mi nechce probírat pořád znova dokola a kopie spisu není,
- proč do vyjádření k podkladům pro rozhodnutí o přestupku motáte správní delikt?
- nehledejte žádné paragrafy kdoví kde, prostě jste vyhověl jejich výzvě k označení řidiče, kterou jste obdržel DD.MM.YYY pod č.j. 1234/5678/zmrd. Důkaz: podací lístek

Vlastně ani nevím, zda v tomto případě jde o přestupek, nebo správní delikt. Opravdu nás zásobujete kvalitními informacemi v dostatečném množství a přehledné formě v jednom příspěvku. Na jejich základě místní věštci, před kterými se delfská věštírna může zahrabat, Vám vykouzlí z křišťálové koule přesný návod na usmažení správního orgánu.
« Poslední změna: 16 Září 2016, 10:56:08 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Mr.Electronica

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #55 kdy: 16 Září 2016, 11:01:53 »

Seznam, co je ve spise
- oznámení k zahájení přestupku
- fotodokumentace
- zákres místa spáchání přstupku
- výpis registru voz
- odložení přestupku
- příkaz ze dne
- odpor
- předvolání k ústnímu jednání

A je to vedeno jako ústní jednání o správních deliktech. Tedy chápu, že je to správní delikt.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #56 kdy: 16 Září 2016, 11:10:01 »

Fajn a co odpustek? Byl? Nebyl?
Hele tohle fakt nemá cenu. Buď chcete radu a dodejte kompletní spis, nebo si nad tím bádejte sám.
IP zaznamenána

Mr.Electronica

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #57 kdy: 16 Září 2016, 11:18:09 »

Ok, zkusím naskenovat, to co mám.


IP zaznamenána

Mr.Electronica

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #58 kdy: 16 Září 2016, 12:59:42 »

Tak mám to nějak naskládané dokupy. Dá se to tady nahrát? Nebo někam na uložto?

Edit:
Tady to je:
http://www.uschovna.cz/zasilka/KVWVIHMXWCB4UAM4-LXC/
« Poslední změna: 16 Září 2016, 13:11:10 od Mr.Electronica »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Jsem pirát
« Odpověď #59 kdy: 16 Září 2016, 13:37:37 »

Dobře. Takže odpustek byl a odložení přestupku tam je také zmíněno.
Vy se písemně vyjádříte takto:

Na základě výzvy k úhradě určené částky jsem reagoval dopisem ze dne dd.mm.rr, kde jsem uvedl jméno řidiče, který měl vozidlo zapůjčeno. Odeslaná zásilka měla podací číslo BB123456 a podle trasovacího systémy České pošty byla doručena dne xx.yy.zz.

Následkem toho nastaly následující skutečnosti:
- Správní orgán doručenou zásilku neuvedl ve spise, tedy je zjevné, že obsah spisu neodpovídá skutečnosti. Vzhledem k tomu, že nikdo není schopen dohledat a ověřit, co ještě ve spisu není a mělo by být, je zjevné že spis není možno použít k čemukoli krom skartace a to činí celé řízení nepřezkoumatelným.

- Správní orgán nesplnil podmínky pro zahájení řízení o správním deliktu podle § 125f, odst 4. a to činí celé řízení protizákonným.

S pozdravem
                Pyrát.



IP zaznamenána